Zamjena a6 za saaba

Zamjena a6 za saaba

Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Neka te upute testni soferi iz saaba,koji su takodjer sve-prisutni na forumu. A sigurno neces promasit kad zamjenis, barem sto se tice sta dobijes za novac. ;)

:lol::lol::lol::lol: to legendo :cool:
 
Super Moderator
Citam temu i svi pricaju neces ga prodati ovo ono....a izvinite molim vas koliko on dugo pridaje ovog a6?? Ja dok sam bio mali sjecam se saaba da smo imali cini mi se 9000 uglavnom 2.3 turbo i bio 92 godina i imao kozu, grijanje sjedista, na struju sve bilo, digitalna klima itd... Al hajd nebitno to nego prije mozda godinu dana kupimo saab-a 95 3.0 tid...prosto se zaljubis u to auto, a vidi cuda, bez problema smo ga prodali za jedno 20 dana i pun vrag ljudi ga je htio kupiti od nas. 2.5 je 2.5 i svaki taj motor ima iste mane koliko god on kW da ima to je isti kalup masine je sve je isto. Problem je ustvari sto ih vani izjebu, nabiju kilometre i onda ta auta dodju nama. Nemoj drug ti mene pogresno shvatiti i izvini ali ovaj saab je izmislio auto za ovaj a6 u svakom pogledu. Jedina predbost audija je quattro. Ja se ni sekunde ne bi razmisljao i doplatio bi mu cak i 3000 kad bi imao :icon _wink:
 
Član
allroad je napisao(la):
Citam temu i svi pricaju neces ga prodati ovo ono....a izvinite molim vas koliko on dugo pridaje ovog a6?? Ja dok sam bio mali sjecam se saaba da smo imali cinj mi se 9000 uglavnom 2.3 turbo i bio 92 godina i imao kozu, grijanje sjedista, na struju sve bilo, digitalna klima itd... Al hajd nebitno to nego prije mozda godinu dana kupimo saab-a 95 3.0 tid...prosto se zaljubis u to auto, a vidi cuda, bez problema smo ga prodali za jedno 20 dana i pun vrag ljudi ga je htio kupiti od nas. 2.5 je 2.5 i svaki taj motor ima iste mane koliko god on kW da ima ti je isti kalup masine j sve je isto. Problem je ustvari sto ih vani izjebu, nabiju kilometre i onda ta auta dodju nama. Nemoj drug ti mene pogresno shvatiti i izvini ali ovaj saab je izmislio auto za ovaj a6 u svakom pogledu. Jedi a predbost audija je quattro. Ja se ni sekunde ne bi razmisljao i doplatio bi mu cak i 3000 kad bi imao :ico _wink:

drug sad ti kazem kao prijatelj i nemam potrebe da lazem,ja za svog audija imam samo rijeci hvala,auto je extra,komforno,udobno,prava limuzina,za 3 godine nijedne greske nisam primjetio bas nista,ali vidis kako cijene goriva idu gore tako da hocu nesto stedljivije a isto tako udobno i pouzadno auto,audi sa 180 ks je beton samo sto nije za grada,jer hoce uzeti po gradu a za otvorenu voznju je extra,ja sam ga vozio 200km/h i to od sale,znaci moze ici kolko pise na satu....
 
Član
audi je audi, ako vec hoces da mijenjas i da doplacujes trazi sebi audija a4 tdi. Ili octaviu a5 ili neko auto iz te klase samo nek je markirano.. Valja nekad na tom sabu zamijenit neki dio,kao sto je sofer sajba znate svi da se nasi putevi posipaju tucanikom ne rizlom.tako da ti je moj savjet da obidjes tog saba ,opet ti kako hoces tvoje su pare i tvoj je audi.
 
BHT Ovisnik
cisto sumnjam da ces dobiti,meni je kvrcnulo ispod auta pa nista,mos ga *ebat,ovako kasko kako god dobit ces:icon_biggrin:

sajba se moze naruciti uvijek,mislimda top auto moze isto ako nema na stanju
 
Dzeniii je napisao(la):
audi je audi, ako vec hoces da mijenjas i da doplacujes trazi sebi audija a4 tdi. Ili octaviu a5 ili neko auto iz te klase samo nek je markirano.. Valja nekad na tom sabu zamijenit neki dio,kao sto je sofer sajba znate svi da se nasi putevi posipaju tucanikom ne rizlom.tako da ti je moj savjet da obidjes tog saba ,opet ti kako hoces tvoje su pare i tvoj je audi.

Bas tako druze... manite se djecackih snova i vratite se u realnost... jbt svi vi nesto pricate saab izmislio auto za audi, saab ima historiju bla bla.. pa jbt k'o da se audi poceo proizvoditi od jucer... pogledajte modele audija koji su se proizvodili kroz historiju, postignute rezultate pa onda nesto pricajte, neobrazovani diletanti... usporedjujete neke jake benz turbo motore sa klasicnim TDI motorima,, budite malo objektivni pa usporedjujte sa jacim motorima jer audi ima veliki izbor super jakih motora... spustite se na malo na zemlju... ovaj saab je odlican auto ali prijatelju uzmi u obzir i druge cinjenice.. mislis da ce ovaj saab trositi manje od audija... mijenjaj za audi A3 ili tako neko manje auto.. ovdje su ti neki ljudi ograniceni k'o balkon, zatucani u marku auta koju voze... ako nisi sklon ka jednoj marki auta onda prosiri izbor, sigurno ces naci auto koje odgovara tvojim kriterijima i potrebama, zapitaj se je li ovaj SAAB ono sto trazis??? ;)
 
Član
jbm m a j k u da tako razmisljamo vozili bi bickila svi i nebi se brinuli ni za sofer sajbe i ostala sranja,kad bi ovo kad bi ono,kad bi se tako gledalo onda mi ne odgovara nijedno auto,mozes uzet bilo koje auto i crkne motor sta onda???
a za te pare vjerovatno bolje auto se ne moze naci,audi a4 sam gledo nema ga da nije preko 200000 presao i to su na cijeni a izhebani maximalno,skoda octavia onako nije losa cijena prihvatljiva al auto je golo sto se tice opreme nula bodova,udobnost slabo,ni pocemu se ne izdvaja jbg kopija vw......hvala vam svima
 
Član
tictac je napisao(la):
jbm m a j k u da tako razmisljamo vozili bi bickila svi i nebi se brinuli ni za sofer sajbe i ostala sranja,kad bi ovo kad bi ono,kad bi se tako gledalo onda mi ne odgovara nijedno auto,mozes uzet bilo koje auto i crkne motor sta onda???
a za te pare vjerovatno bolje auto se ne moze naci,audi a4 sam gledo nema ga da nije preko 200000 presao i to su na cijeni a izhebani maximalno,skoda octavia onako nije losa cijena prihvatljiva al auto je golo sto se tice opreme nula bodova,udobnost slabo,ni pocemu se ne izdvaja jbg kopija vw......hvala vam svima

potpis :cool: :icon_exclaim:
 
tictac je napisao(la):
jbm m a j k u da tako razmisljamo vozili bi bickila svi i nebi se brinuli ni za sofer sajbe i ostala sranja,kad bi ovo kad bi ono,kad bi se tako gledalo onda mi ne odgovara nijedno auto,mozes uzet bilo koje auto i crkne motor sta onda???
a za te pare vjerovatno bolje auto se ne moze naci,audi a4 sam gledo nema ga da nije preko 200000 presao i to su na cijeni a izhebani maximalno,skoda octavia onako nije losa cijena prihvatljiva al auto je golo sto se tice opreme nula bodova,udobnost slabo,ni pocemu se ne izdvaja jbg kopija vw......hvala vam svima

Pa zasto onda trazis savjete na forumu kad tako razmisljas... vidi se da ne cijenis necije misljenje... idi i mijenjaj za skuter sto se mene tice... ziv i zdrav bio i sretno ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
tictac je napisao(la):
jbm m a j k u da tako razmisljamo vozili bi bickila svi i nebi se brinuli ni za sofer sajbe i ostala sranja,kad bi ovo kad bi ono,kad bi se tako gledalo onda mi ne odgovara nijedno auto,mozes uzet bilo koje auto i crkne motor sta onda???
a za te pare vjerovatno bolje auto se ne moze naci,audi a4 sam gledo nema ga da nije preko 200000 presao i to su na cijeni a izhebani maximalno,skoda octavia onako nije losa cijena prihvatljiva al auto je golo sto se tice opreme nula bodova,udobnost slabo,ni pocemu se ne izdvaja jbg kopija vw......hvala vam svima

Pa zasto onda trazis savjete na forumu kad tako razmisljas... vidi se da ne cijenis necije misljenje... idi i mijenjaj za skuter sto se mene tice... ziv i zdrav bio i sretno ;)
cijenim svacije misljenje,da ne cijenim nebi ni bio ovdje,vec govorim iz moje perspektive....htjeo sam da cujem konkretno nesto,iskustva itd...a svako moze nagadjati kad bi bilo ovo kad bi bilo ono,hvala drrug:cool::cool:
 
Super Moderator
Ma znam druze sad ti kazem ima tih audija jako dobrih al problem je sto vecina ih dodje izjebana odozgo sa puno kilometara i ja ne znam ni jednog kome nije taj motor stao..i sam sam imao iskustvo i stao mi je taj audi
znam ja sta je audi i meni je to najdraze druze auto drug al ti iskreno govorim za saaba. ne mogu ti ni ja ni niko reci ovako kakvo je to auto jer to moras sam otici i uvjetiti se al mene je saab 95 odusevio tih 20-ak dana koliko je bio kod mene ja izlazio iz njega nisam auto bas ima neku car to ces i sam vidjeti
evo sad recimo imam c klasu 2008 godiste, avantgarde, auto fakat super i svi kazu mercedes je mercedes, al boga mi kad mi tetak da a6 c6 3.0 tdi, ja se zapitam da li je mercedes bolje auto?? i uvijek bi audija najprije uzeo od svih auta i bmw-a... ja ti ovo sve iskreno kazem i tako isto za saaba sam iskren al najbolje je da sam odes i probas to auto. specificno je to druze i ne moze ti niko to objasniti kuzis
 
Top