Zamjena a6 za saaba

Zamjena a6 za saaba

Član
allroad je napisao(la):
Ma znam druze sad ti kazem ima tih audija jako dobrih al problem je sto vecina ih dodje izjebana odozgo sa puno kilometara i ja ne znam ni jednog kome nije taj motor stao..i sam sam imao iskustvo i stao mi je taj audi
znam ja sta je audi i meni je to najdraze druze auto drug al ti iskreno govorim za saaba. ne mogu ti ni ja ni niko reci ovako kakvo je to auto jer to moras sam otici i uvjetiti se al mene je saab 95 odusevio tih 20-ak dana koliko je bio kod mene ja izlazio iz njega nisam auto bas ima neku car to ces i sam vidjeti
evo sad recimo imam c klasu 2008 godiste, avantgarde, auto fakat super i svi kazu mercedes je mercedes, al boga mi kad mi tetak da a6 c6 3.0 tdi, ja se zapitam da li je mercedes bolje auto?? i uvijek bi audija najprije uzeo od svih auta i bmw-a... ja ti ovo sve iskreno kazem i tako isto za saaba sam iskren al najbolje je da sam odes i probas to auto. specificno je to druze i ne moze ti niko to objasniti kuzis

Nemoj mislit da je neko pametovanje i dusmanluk znaci dobronamjeran savjer rjesavaj se tog audija to su suplje da ovaj od 180 KS nema mane... Isti motor je u A4 2002. g. jel to B6 pa dva auta koja znam motor RIKAVELA... a sto se tice saba odlicno izgleda samo nabavi vjencanicu jer ga neces tako lako prodat... bolje ti je da mjenjas za nesto drugo sto narod hoce i sto se pokazalo. Sretno
 
Top