Zamjena a6 za saaba

Zamjena a6 za saaba

Mijenjaj ! Nećeš se pokajati ako bude sve kako ti ovaj vlasnik govori ! A ako ti se ne bude nešto pretjerano sviđao stavi ga na pik i nek se vrti dok ga ne prodaš,ne moraš žuriti .. u svakom slučaju ja bih mijenjao,motor je provijren,jedino što se limarije tiče bi moglo biti nekih problema .. ostalo se ne brini pretjerano ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Mijenjaj ! Nećeš se pokajati ako bude sve kako ti ovaj vlasnik govori ! A ako ti se ne bude nešto pretjerano sviđao stavi ga na pik i nek se vrti dok ga ne prodaš,ne moraš žuriti .. u svakom slučaju ja bih mijenjao,motor je provijren,jedino što se limarije tiče bi moglo biti nekih problema .. ostalo se ne brini pretjerano ;)

ma dobro,da gdje zapucam sa njim nedaj boze pa onda bi bila problem limarija a o tome necu ni da mislim,hvala drug,evo jedan video o saabu samo je ovaj automatik ostalo je valjda sve isto kao kod ovog

http://www.youtube.com/watch?v=tA5Wz-qRwaE
 
Član
ja nebi mijenjao , samo iz jednog razloga, a to je ...ako audija budes vozao njima cijena neće brzo i puno padat
dok kod ovog saba, on MOŽDA jest bolji od audija al ako saba budes vozao godinu il dvije izgubit ces na njemu minimalno 2-3 hiljke ;)

pa ti sad vidi sta je bolje :cool:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ja nebi mijenjao , samo iz jednog razloga, a to je ...ako audija budes vozao njima cijena neće brzo i puno padat
dok kod ovog saba, on MOŽDA jest bolji od audija al ako saba budes vozao godinu il dvije izgubit ces na njemu minimalno 2-3 hiljke ;)

pa ti sad vidi sta je bolje :cool:

pa dobro i ovi saabovi su na cijeni,i ne opada im bas tako cijena a ipak je 3 godine noviji,a za 2-3 godine cijene goriva ce biti vjerovatno i preko 3km,pa onda ce se biti nemoguce rijesiti auta koje trosi vise od 6-7 litara :cool:;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ja nebi mijenjao , samo iz jednog razloga, a to je ...ako audija budes vozao njima cijena neće brzo i puno padat
dok kod ovog saba, on MOŽDA jest bolji od audija al ako saba budes vozao godinu il dvije izgubit ces na njemu minimalno 2-3 hiljke ;)

pa ti sad vidi sta je bolje :cool:

pa evo vidis da covjek dugo prodaje auto, pa slabo ima interesanata..bilo bi da ga spusti ispod cijene normalne..tako da isto ti je gubi i ovdje na cijeni...
 
Član
golf2 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ja nebi mijenjao , samo iz jednog razloga, a to je ...ako audija budes vozao njima cijena neće brzo i puno padat
dok kod ovog saba, on MOŽDA jest bolji od audija al ako saba budes vozao godinu il dvije izgubit ces na njemu minimalno 2-3 hiljke ;)

pa ti sad vidi sta je bolje :cool:

pa evo vidis da covjek dugo prodaje auto, pa slabo ima interesanata..bilo bi da ga spusti ispod cijene normalne..tako da isto ti je gubi i ovdje na cijeni...

upravu si drug,za kes sam ga davao jako povoljno ali nista opet tako da je tesko reci dali cu dobti ili izgubiti na zamjeni
 
Član
SAAB super auto,kvalitet i ostalo ali ali... u slucaju udesa i zamjene nekog karoserijskog dijela nemas ga prije Zagreba a cijena bolje da je ne cujes.
Auto leti motori su im bas agilni, i dobra stvar kljucanja ne moze se upalit ako je nrp. u 1,2.3 brz samo R to ima dodje kao multlock.
 
Član
namikbh je napisao(la):
SAAB super auto,kvalitet i ostalo ali ali... u slucaju udesa i zamjene nekog karoserijskog dijela nemas ga prije Zagreba a cijena bolje da je ne cujes.
Auto leti motori su im bas agilni, i dobra stvar kljucanja ne moze se upalit ako je nrp. u 1,2.3 brz samo R to ima dodje kao multlock.

zanimljivo,a to za dijelove je tacno al sad jbg kad bi tako razmisljo vozio bi bicikl....
 
Član
tictac je napisao(la):
sutra ili prekosutra treba da se nadjem sa covjekom da vidim auto,pa vidjecu sta ce biti,zato sam htio da cujem jos koju pametnu ovdje....

Mjenjaj!!!:cool:

Nemoj da počnem galamiti na tebe.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
tictac je napisao(la):
sutra ili prekosutra treba da se nadjem sa covjekom da vidim auto,pa vidjecu sta ce biti,zato sam htio da cujem jos koju pametnu ovdje....

Mjenjaj!!!:cool:

Nemoj da počnem galamiti na tebe.:D

haha,ja mislim da ces ti biti najsretniji ako zamijenim,predstavicu ga odma u garazi,ali vidjecemo,tek kad vidim auto uzivo znacu o cemu se radi i dali je istina sve sto covjek govori.....:cool:
 
Neka te upute testni soferi iz saaba,koji su takodjer sve-prisutni na forumu. A sigurno neces promasit kad zamjenis, barem sto se tice sta dobijes za novac. ;)
 
Top