zaledjena vrata, brave..

zaledjena vrata, brave..

Član
cliocup je napisao(la):
i ja trenutno vozim seata cordoba dok se moje auto ne završi i ovo je prva zima sa seatom i prvi put u životu imam jakooo VELIKEEE probleme što se tiče vrata i brava na ovim hladnoćama neki ljudi su mi još prije govorili da je kod seata i pola to veliki problem ali nisam vjerovao sve do ove godine i nema šta nisam probavao i kupovao te našricaj ovo našpricaj ono namaži kedere ovim i onim ali đaba!!! i više mi dosadilo pa evo već dva jutra ustanem krenem na poso nema šanse a ja fino svratim u kafić u mojoj zgradi u ispred kojeg bude parkiran naručim kaficu i kriglu vrele vode , promješam kaficu laganim pokretima ustanem ponesem kriglu izađem zalijem seata otvorim upalim vratim se popijem kaficu i pičim na poso......;)
samo ti tako dok jednom ne budes pio kaficu a seat odseta...
 
adi187 je napisao(la):
Valja i meni vidjet imal gdje taj vamo kod nas za uzet, bio sam danas na beziskoj ima samo neki sonaxov uzeo sam ga pa probam 3,5 KM al nije ovaj pod ptiriskom taj je garant bolji!

jesil trazio ti? na ini, u bingu, u frankofazu nema :)
igy gdje si ti nasao?
 

IGY

Član
ja sam kupio u robotu kod nas
sad nez fakat gdje bi kod vas moglo biti
vidi ako ne nadzes, kupicu ti ja ovde pa poslati jbo 3 markice ;)

mozda kod vas bingo ili mercator da ima, interex isto pogledaj
ugl ko ima abro asortiman mora imati i ovo, ako se ne snadzes kazem kupicu ti ja pa poslati odmah nakon nove a do tad lozi vatru :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Valja i meni vidjet imal gdje taj vamo kod nas za uzet, bio sam danas na beziskoj ima samo neki sonaxov uzeo sam ga pa probam 3,5 KM al nije ovaj pod ptiriskom taj je garant bolji!

jesil trazio ti? na ini, u bingu, u frankofazu nema :)
igy gdje si ti nasao?

Nisam ni gledo samo na omv-u pito, a ima robot u Gračanici,danas tamo prolazio nije mi naupalo da pogledam tu :icon_rolleyes:

Ja ovo ak ne uspijem sredit za ova 2-3 dana prodajem auto definitivno,bez zezancije ide mi na zivce nenormalo,odo opet seb kupit mercedesa starijeg 10 god od ovog i ajd :D

oticu skinut tapacirunge i i bravu pa vidjet mrze sajla u panciru a ne moze se izvuc ima kvake neke sa obje strane gledo sam slike na internetu nemam pojma cime probat podmazat :icon_rolleyes: :icon_question:
 
hajd igy potrazit cemo i mi jos ovdje, pa ako ne bude posalji. gdje god sam pitao u radnjama jucer, niko ne zna ko ima zastupnistvo za abro proizvode...
 
Top