Zakon o akcizama:poskupljenje goriva

Zakon o akcizama:poskupljenje goriva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LSD je napisao(la):
eh ebem im kevu!samo po nama nek je!

Ma i ja kazem jbg sve po nama a njha boli ***** oni imaju redovne plate ma da smo svi pametni da ne vozamo ili da vozamo ali slabije popustili bi oni sa cijenama ja sam svakako u planu plin da radim nek se jebu onda
 
Član
Jel´ se meni cini ili bezolovno 100 nije ni poskupilo? danas kad sam tocila 1.96 KM cini mi se da je toliko bilo i prije!
 
Član
Čuj porez na luksuz,šta mislite koristi li onaj seljak u svom traktoru naftu ili ide na havu,a da mu cijena krompira ostane ista? Milion je takvih primjera,dakle cijena skoro svega će ići UP
 

BiT

Član
Koji su to idioti i banditi na vlasti. A narod koji ih bira je 5 puta veci idiot.
Sto neko rece, onima koji su ih izabrali treba litar goriva biti 10KM.

Sto je najgore, ne naziru se bolja vremena. Ja gledam kod nas u RS, zna se koja stranka vodi glavnu rec, i imaju sad nekoliko novih mladih clanova u skupstini i na nekim funkcijama, ali to je sve isti profil ljudi kao ova ratna i posle ratna garnitura govana i gamadi koji je na vlasti. I to ce se tako vrtiti u nedogled, dok se narod ne pobuni. Ali problem je sto ce se pobuniti tek za nekih 50-ak godina, kad postanemo pismen narod.:icon_mad::icon_mad:
 
Član
BiT je napisao(la):
Koji su to idioti i banditi na vlasti. A narod koji ih bira je 5 puta veci idiot.
Sto neko rece, onima koji su ih izabrali treba litar goriva biti 10KM.

fazon i jest sto su svi fini,bajni,divni,krasni dok se fotelje ne docepaju a onda ih boli qlinac i za narod i za drustvo...ne mozes naci 2 politicara da rade nesto za dobrobit drzave,oni koji i pokusaju nesto bivaju onemoguceni od strane ovih koji kradu i kojih je dosta vise...po meni,iako bas i ne pratim politiku,al opet,po meni,dok bude troclano predsjednistvo nema drzave...ja se ne bi bunio da na vlasti bude covjek bilo koje nacionalnosti,mislim,religijske pripadnosti,al ako ce on radit za dobrobit drzave,a ne ovako,smjenjuju se stalno,i svaki radi za svoj "dio" drzave,a ustvari nam je svima samo gore...ne mislim samo finansijski
 
Ma sta nama treba jest da budemo kolonija neke velike strane sile.Vjerujem da bi tek tad drzava zazivila,dok god su ova nasa govna na visini nema od bosne nista.I to sto ne mozemo uci u EU,pa i ne cudi me,ovim supcima politicarima to garant nije u interesu,nema onda kradje (bar ne u ovolikoj mjeri),bit ce promatrani,kontrolirani.

KAd neko kaze mrzim bosnu,mrzim je i ja,ali kao drzavu,zemlja kao zemlja nije nista losija od bubam svicarske,imamo pasnjake,livade,sume,rijeke,rudnike... samo nam je vlast govno.:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top