Zakon o akcizama:poskupljenje goriva

Zakon o akcizama:poskupljenje goriva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Got2b je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
izvinite na izrazu ali POSEREM SE NA DRZAVU ***** IM MATER SVIMA I PUMPARIMA I DISTRIBUTERIMA I VLADI I SVIMA KOJI SU DONIJELI TAJ ZAKON SEREM IM SE USTA RADI OVOGA

P O T P I S ! ! ! :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

I ja ses lazem FUJ,a to za puteve,pa ***** im sve smotano,Hrvatska se sva povezala od do cijela,mi izgradili 24 km fuj ma cisti fuj,neka sidju ministri i troglavi zmajevi sa vasti da vidis viska love!!!
 
Član
da hoce barem napraviti puteve pa nek je i dvadeset feninga skuplje dodijalo mjenjat kugle i krajnice a bogami i spojlere........Jeftinije bi nam bilo bilo
 
Član
ma katastrofa al sto rece gore momak vozali smo i kad je 2 i po bila litra valjda nece opet :icon_rolleyes:
 
a treba ocekivati jos i posebne izdatke kao nadoknada za autoputeve..bit ce to jos skuplje :icon_mad::icon_mad:
 
i jos dok se barel vrati na starih 120+ dolara po barelu, onda smo najebali.. a hoce sigurno... pa vec je nekoliko puta uvedeno po nekih 10feninga, em za ovo, em za ono.. ma nabijem ih.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ej Deyo, pa mi u sustini i jesmo OVCE, cim ovo sve dopustamo, i da nam neki klempavi politicari vode drzavu (politicari?!?!? ma kakvi politicari, oni su fakat lopovi, al oni najofirniji lopovi koji postoje), pa trebalo bi i sve da nam uzmu, da bi mi na kraju nesto poduzeli. Eto bila je sarena revolucija, pa sta ???? Svi su nijemo gledali...

Jebes ovo sve.... idemo mi svi u PM....:icon_mad:
 
NE MOGU VJEROVAT!

Ovo je stvarno da stanes i places,pa koja su to govna u pm.

Al i mi smo kreteni,mogu ovako po nama srat i dizat cijene i nafte i hrane i cigara i alkohola i struje i vode i mi cemo se samo ovako preko svojih uzarenih tastatura dobro izdrobit,prihvatit njihova sranja i nastvait zivit.Koje smo mi budale,eh da smo bogdom slozan narod pa strajk.:icon_evil::icon_evil:
 
Član
Cijena nafte u padu
Cijena nafte na svjetskom tržištu pala je za više od jednog dolara, nakon što je u redovnom sedmičnom izvještaju američkog Minsitarstva za energetiku prijavljen neočekivani rast zaliha benzina u SAD.

Prema podacima američke vlade, zalihe benzina porasle su za 2,3 miliona barela što je iznad količine koju su analitičari predviđali.

Zalihe destilata, uključujući i dizel gorivo, povećani su za 2,9 miliona barela, dok su zalihe sirove nafte manje za 3,7 miliona barela.

U Njujorku cijena svjetle sirove nafte manja je za 1,13 dolara i sada je 68,76 dolara po barelu.

U Londonu cijena sirove nafte "brent" iz Sjevernog mora pala je za 98 centi i sada iznosi 68,32 dolara po barelu.


ljepota ***** ti drzavu ovakvu.
 
Član
Samo uvode neke poreze,akcize i sta sve ne,a narod suti
svima im za lijekova trebao svaki fening koji otimaju narodu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top