Zakljucano auto

Zakljucano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
raja nadam se da sam temu postavio u odgovarajuci podforum,ako nisam nek admini prebace,situacija je slijedeca,odnosno belaj je slijedeci,radi se o passatu,karavan, 2003 godiste,auto u garazi,izvadjen kljuc iz brave, ostavljena otvorena vrata,samo do gepeka da se nesto ostavi,u trenutku zatvaranja gepeka i vrata se pritvorise i auto se zakljuca,sva vrata,i gepek normalno,,rezervnog kljuca nema,al nema nikako,koji je nacin da se otvori auto,cijelo vece je u garazi,svasta nesto sam pokusavao,imal iko ikakvu ideju,il cu morat pristupit razvaljivanju i razbijanju:icon_cry:
 
Član
jbg..zaj*ano je sto je to novije vozilo.....u njega je kodiran kljuc...u mene se opel vectra non-stop sama zakljucavala tako.....nema tebi druge nego da razbijes staklo:icon_sad::icon_sad:
 
Član
jesi pokusavao malo odvojit gornji dio vrata , pa onda pokusat dohvatit kljuc ili otkljucat
nesto ovako :
http://www.youtube.com/watch?v=M0v6O-sFl_g&feature=related
 
Član
kavaz je napisao(la):
jesi pokusavao malo odvojit gornji dio vrata , pa onda pokusat dohvatit kljuc ili otkljucat
nesto ovako :
http://www.youtube.com/watch?v=M0v6O-sFl_g&feature=related

pokusao sam ovo sto si mi poslao da vidim,stvarno izgleda kao lagano,na klipu frajer uradi sad pa sad,ja sam pokusao,nisam uspio,ali nisam odustao,mislim da ce moci ovako,moram samo naci dobru sipku,kojom cu dokucit ono govno za otkljucavanje vrata

Dzeniii je napisao(la):
jbg..zaj*ano je sto je to novije vozilo.....u njega je kodiran kljuc...u mene se opel vectra non-stop sama zakljucavala tako.....nema tebi druge nego da razbijes staklo:icon_sad::icon_sad:

ma ne znam za razbijanje,skeptican sam jbg,,ako cu i razbit onda cu razbit zadnje bocno staklo,ono iza zadnjih vrata,koliko znam ono je na sarafima iznutra,mozda bi me ono najjeftinije izaslo,konto sam bravu razvalit,ali sta cu postic,onda mijenjaj bravu,i samim tim moram mijenjat kljuc,a ovakav kljuc je u servisu minimalno 200-300 km:icon_sad:
 
Član
Odes prvo u autodijelove i pitas koje je staklo najjeftinije....ako dodje dotle.....jer ne mora znacit da je najmanje, najjeftinije, najjeftinije je ono koje se najvise razbija, pa ima potraznje za njim.....
 
Član
trizex je napisao(la):
Odes prvo u autodijelove i pitas koje je staklo najjeftinije....ako dodje dotle.....jer ne mora znacit da je najmanje, najjeftinije, najjeftinije je ono koje se najvise razbija, pa ima potraznje za njim.....

bas sam se raspitao oko toga,zvao sam neke prijatelje,rekose mi da je to bocno i najlakse postavit,i najlaske ga naci,sad sam ponovo pokusavao ovaj fazon sa klipa,malo mi fali,mozda ipak necu morat nista razbijat
 
Član
prijatelju probaj nazvati hudini servis oni rade ta otkljucavanja i pitaj za cijenu jbg vidi jel isplativo pozz
 
Član
Spreco je napisao(la):
prijatelju probaj nazvati hudini servis oni rade ta otkljucavanja i pitaj za cijenu jbg vidi jel isplativo pozz

ma ne znam prijatelju,ja sam u zavidovicima,ne vjerujem da bi mi se isplatilo,dok oni dodju,sve to kosta,ako mi je isplatnije staklo onda ide staklo,jbg,,mada mislim da cu uspjet otvorit,al et,vidjet cemo,zao mi akumulatora,od sinoc mi svjetla upaljena:icon_sad:
 
Član
A da probas nekim drugim kljucem(od nekog drugog auta) otvoriti gepek tako je moj eldin(tdi power) na mitsubishiju eclipse uradio i onda usao kroz gepek u auto i normala otkljucao!
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
A da probas nekim drugim kljucem(od nekog drugog auta) otvoriti gepek tako je moj eldin(tdi power) na mitsubishiju eclipse uradio i onda usao kroz gepek u auto i normala otkljucao!

vjeruj da sam pokusao i to,nema kojim kljucem nisam otvarao,od drugog passata,skodinim kljucem,stari mi davao od audija,ma nema sanse,prva solucija mi je bila da razvalim bravu na gepeku,otvorim i udjem,jer tu bravu svakako ne diram kljucem,daljinskim je zakljucavam,ali nema sanse da joj se pridje,zasticena je sa svih strana,skidao sam sijalice koje obasjavaju tablicu,da pridjem malo bravi,ali nisam uspio,jedino da je izbijem skroz,ne znam dal bi se onda moglo otkljucat
 
Član
mislim da nema potrebe razbijat.nadji nekog boljeg automehanicara i on ce ti otvorit.znaju cake;)
 
Član
cedic je napisao(la):
mislim da nema potrebe razbijat.nadji nekog boljeg automehanicara i on ce ti otvorit.znaju cake;)

zvao sam neke,dvojica su me odbila,nisu htjeli da dodju do mene,samo rekose ne mogu otvorit i to je to,a covjek koji je radio te stvari,inace moj komsija je na putu,sad ga firma poslala na godisnji odmor,nasli pravi trenutak:icon_sad:
 
Dzeniii je napisao(la):
jbg..zaj*ano je sto je to novije vozilo.....u njega je kodiran kljuc...u mene se opel vectra non-stop sama zakljucavala tako.....nema tebi druge nego da razbijes staklo:icon_sad::icon_sad:

to sto je kodiran kljuc nema nikakve veze...kod je samo za paljenje...

a probaj da nesto zavuces kod kedera na prednjem prozoru (donji rub stakla) pa zavuci kukicu od malo jace deblje zice i probaj uganjat onu polugicu koju ustvari kljuc i okrene...u principu je sistem otkljucavanja isti vec 20godina...a neznam koje je godiste auto al ja bi probo i onu foru sa teniskom lopticom jer tako se otvara npr audi a4 b5...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top