Zakljucano auto

Zakljucano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tito_i_partija je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
jbg..zaj*ano je sto je to novije vozilo.....u njega je kodiran kljuc...u mene se opel vectra non-stop sama zakljucavala tako.....nema tebi druge nego da razbijes staklo:icon_sad::icon_sad:

to sto je kodiran kljuc nema nikakve veze...kod je samo za paljenje...

a probaj da nesto zavuces kod kedera na prednjem prozoru (donji rub stakla) pa zavuci kukicu od malo jace deblje zice i probaj uganjat onu polugicu koju ustvari kljuc i okrene...u principu je sistem otkljucavanja isti vec 20godina...a neznam koje je godiste auto al ja bi probo i onu foru sa teniskom lopticom jer tako se otvara npr audi a4 b5...

passat je 2003 godiste,a cuo sam za tu neku foru,fazon ona loptica ping pong il kako se vec zove,cuo sam da s njom otvaraju,samo mi nije jasno na koji nacin,kako to ide,jbg da pokusam,pa cemo da vidimo
 
Član
http://dnevnik.hr/showbizz/zanimljivosti/kradza-auta-magnetom-daljinskim-za-tv-i-odcepljivacem.html#video


Eto pregledaj sve clipove,mozda nesto od ovih metoda uspije i kod tebe!

ArminM je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
jbg..zaj*ano je sto je to novije vozilo.....u njega je kodiran kljuc...u mene se opel vectra non-stop sama zakljucavala tako.....nema tebi druge nego da razbijes staklo:icon_sad::icon_sad:

to sto je kodiran kljuc nema nikakve veze...kod je samo za paljenje...

a probaj da nesto zavuces kod kedera na prednjem prozoru (donji rub stakla) pa zavuci kukicu od malo jace deblje zice i probaj uganjat onu polugicu koju ustvari kljuc i okrene...u principu je sistem otkljucavanja isti vec 20godina...a neznam koje je godiste auto al ja bi probo i onu foru sa teniskom lopticom jer tako se otvara npr audi a4 b5...

passat je 2003 godiste,a cuo sam za tu neku foru,fazon ona loptica ping pong il kako se vec zove,cuo sam da s njom otvaraju,samo mi nije jasno na koji nacin,kako to ide,jbg da pokusam,pa cemo da vidimo

Ovo sa lopticom funkcionise tako da uzmes lopticu i probusis je zatim tu rupicu prislonis direktno na bravu i onda lopticu stisnes sto je moguce jace i pritisak otkljuca bravu!

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oOi8d4LOr_4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oOi8d4LOr_4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
U gornji rub vrata ubaci neku cvrstu letvu, otskrini malo gornji rub, ubaci jastucic od tlakomjera, napumpaj ga tek toliko da moze da udje sipka sa kukom i otkljucaj iznutra. Prije toga spusti prozor da slucajno neprsne i pazi da ne iskrivis lim. Ne pitaj me otkud to znam ;):D
 

MTR

Član
Nego brate nadji ti prekidac za otvaranje vrata u slucaju sudara - odma ce se otkljucat . Ne znam kako se to kod VW zove i gdje se nalazi , prekini mu dovod struje i otvorit ce se
 
MTR je napisao(la):
Nego brate nadji ti prekidac za otvaranje vrata u slucaju sudara - odma ce se otkljucat . Ne znam kako se to kod VW zove i gdje se nalazi , prekini mu dovod struje i otvorit ce se

pametno samo jos treb ad ga nadje...:D ako budes probo ovo sa teniskom lopticom onda stavi k*, zvaku ili nesto tako oko rupice na loptici i oko brave da bolje dihtuje kad prislonis lopticu na bravu...
 
Početnik
najednostavniji / najjeftiniji ti je nacin da probas ovo sa vratima, inace razbij staklo.

Nema elektronskog fola da se otvori auto, inace bi lopovi tako otvarali i nebi brave lomili...
 

MTR

Član
ima ima Muha , ja cu svakog Volva otvorit s vana bez diranja stakala i brava - ( naravno u kontrolisanim uslovima i uz prisustvo tri svjedoka te policajca ) . Mislim da svaki proizvodjac bi morao imati safety switch koji se pali u slucaju pozara ili prevrtanja ( isti fol sa dovodom goriva )
 
Član
narode auto otvoreno,sve sam zivo probao,skidao lajsne oko prozora,s donje strane,pokusao dokucit onaj hepek,nisam uspio,probao teniskom lopticom,nidje veze,nista se nije desilo,probao elektrosokerom,imam komsiju security,on je pokusao,takodje se nista nije desilo,ostalo mi je ili slomit bravu,ili razbit prozor,sad nisam znao sta je gore,,ali srecom vidio sam da je i kolega bobom4motion pisao ono za onu kajlicu u vratima,,tako da sam nesto slicno i uradio,ali sam prvo skino onu staklenu lajsnu sto se nalazi pored vrata,zasarafljena je samo,ona drzi kedere,,nju kad sam skino bilo je ostalo lako,nisam imao sta slomit,nisam puno otvorio vrata,samo par centi da moze poluga da udje,i onda sam se patio,nisam mogao da dokucim,pa nisam onda mogao da pogodim prekidac,uglavnom napatio sam se pravo,ali je misija uspjela,auto otvoreno,cak sta vise i akumulator je izdrzao,skoro 24 sata su svjetla gorila,nisu se ugasila:)
auto je kupljeno u sarajevu,u auto kuci Indra,nisu mi dali rezervni kljuc,jbg,
sad me zanima,ne znam jel ko imao slicnu situaciju,sta mislite da kopiram kljuc,ono za ne do Bog,ako bi se desilo nesto slicno,,da li se moze kopirat,nisam nesto upucen

P.S Hvala svima koji su mi davali prijedloge za otkljucavanje,raja ste,pozz za sve;);)
 
Član
bravof je napisao(la):
jos malo vjezbaj i ima ce mo lopova No1 u gradu za vw...:lol::lol:

joj druze vjeruj mi da sam u ova dva dana svasta probao,danas pogotovo,kao sto sam i napisao,ludnica je,vjezbat cu i dalje:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
prvo uvjezbaj te vw,a ja cu do tad promjenit auto...:D

ne sumljam ja u Vas Majdancane..:lol::lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
prvo uvjezbaj te vw,a ja cu do tad promjenit auto...:D

ne sumljam ja u Vas Majdancane..:lol::lol:

tako i treba,a trazit cu ja od Ede fiata,da malo vjezbam i na njemu,,,spasit ces se jedino ako nekog Dodga kupis ili tako nesto:lol::lol::lol::lol:
salim se normalno,necemo se bavit kriminalom,dobra je ovo lekcija bila,od sad kljuc oko vrata ide,hehe:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top