za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo drug nesto sam ti nabrzinu uradio :D mislim da bi ti ovako zadnja karambolka puno bolje izgledala posto za mene sve osim zadnje karambolke je vrh i stvarno mi se svidja eto samo jedan moj prijedlog



a da prepravis tu svoju da bude ovakva treba ti fiberglass 17KM obicni cement kit 5-6 KM i to je to te svoje mrezice mozes iskoristit i neznam koliko je farbanje opet citave karambolke.Mozes li napisati koji je motor u golfu ? Pozz
 
Član
Vidio sam je u mostaru par puta ovo je dizel koliko mi se cini i sto nisi probusio zadnju karambolu za nastavak ruzna ti je ona crna fleka na mrezici branika! Sve u svemu drugaci golf! POzzz i sretno
 
Član
Ma nemojte coveka vrijedjati, svako ima svoj stil i njemu se to svidja, ja nisam pristalica al u svakom slucaju postujem!
Covek vozi VW, trebalo bi da zadovoljava standarde!
UDRI BRUS LI...;)
 
Član
ovo su slike stare par dana.ispuh sam sredio.nabacio koljeno da mi ne crni.nasa sam jucer rore od cherokija 4.7. 2 rore pa cu ih razdvojit i napravit jos jednu granu.zadnju karambolku sam i mislio radit jer mi je lose pripremljena pa cu je odma i malo doradit.za motor nemam sta pisat.1.6 disel 54 konja.posto sam ljubitelj disela gledam da nađem neki dobar intercooler.mislim da je 90 konja dovoljno
 
zile je napisao(la):
evo drug nesto sam ti nabrzinu uradio :D mislim da bi ti ovako zadnja karambolka puno bolje izgledala posto za mene sve osim zadnje karambolke je vrh i stvarno mi se svidja eto samo jedan moj prijedlog



a da prepravis tu svoju da bude ovakva treba ti fiberglass 17KM obicni cement kit 5-6 KM i to je to te svoje mrezice mozes iskoristit i neznam koliko je farbanje opet citave karambolke.Mozes li napisati koji je motor u golfu ? Pozz

extra ideja, ja mislim da bi ovakva bila puno puno ljepša,
samo mrežice na p i z karambolci u crno ofarbati, i ja bi mu
ukinuo badlook a vratio haubu sa lajsnom gornjom, štopke gornji
dio zatamnio, stakla zatamnio, stavio šteke na
fazon golfa 3 ,farove zatamnjene, i mislim da bi onda auto bilo puno ljepše i kulturnije,
to je samo moje mišljenje ti ga radi po svom ćejfu.
 
Član
svaka cast tebi kad si ti sposoban napravit sta si napravio,ali brate ovo pozadi ne stoji,ali ti si u svemu najvazniji jer ti ces ga vozat;)
 

MTR

Član
Svaka cast za ulozeni trud , vrijeme , novac , valjalo je od krsha nesto napravit ;) . Samo prefarbaj lim koji se vidi iza karambolke , nako upada u oci i nesto uradi sa prednjim krajem ko da mu nesto fali.
Ovi izrezi na blatobranu ok , ali nije ovo 124-ka TD , malo bolje upasuj karambolke , kedere na krovu , malo steke na vratima odskacu i de boga ti preslozi ona drva neko ce ih zviznut :D

Boja je taman , sretno sa daljim radom , jbg ako se tebi svidja boli te , tvoja je furka
 
Član
Ne mogu ovaj plastik fantastik chuning al nikako, pogotov na dujama...ta auta su za oldsql, clean il german style...nemoj da se ljutis al meni je bezveze...moglo bi to mozda biti bolje ako sredis zadnji branik malo, prednji i nekako na guranje jedva moze proci...malo to koriguj, promjeni te steke na vratima i kad stavis felge mozda i bude licio na nesto...i tebi ce ovo na kraju biti bezveze vjeruj i preci ces na jedan od gore navedenih stilova...neko je postavio sliku te crne duje koja je blago receno perfektna pa kad vec ulazes pare onda nek naginje na taj look jer ovaj i nije bas nesto...moje skromno misljenje a tebi ovo ako je vrh onda go for it ;)
 
Član
momci zato jesam ovde.da cujem jos necije misljenje.zadnja karambolka se radi.sigurno.steke ne znam.vidit cu od trice.felge sam nasa.16-ke brockova 9j.extra stoje.stavit cu nove slike cim to odradim
 
Član
16x9 falcare ne mogu da ne valjaju samo ih fino sredi,jesi li ih stavljao već,koliko kače? Meni šteke od trice i nisu nešto,ja kad bih mijenjao šteke onda bi to bile od Audija (npr. 80) ili ih ne bi nikako ni mijenjao,ali eto 100 ljudi 100 mišljenja,auto radiš za sebe i samo naprijed uz male,dobronamjerne smjernice :cool:
 
Član
16-ke sa prosirivacima legle ko budali samar.a velika je kentra stavljat audijeve steke na golfa.jednom momku sam to radio.sad je na redu brock b2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top