yugo by dado

yugo by dado

@Yugo_1 - a gledaj sve zavisi sta stavis koji karburator naprimer na motor 1.1 ti je dosta dvogrlni weebr 32/32 ili 34-32 to je vise nego dosta ja naprimer sa originalnim morom sam koristijo 30/32 a na 1.6 34/34 a sto se tice potrosnje ja sam prezadovoljan od oko 7 se krecem pa na gore do 22-23 sve zavisi a i ja kad sam imo blizance karburatore iso je ko lud al je zato svaka druga pumpa bila moja.

@roki_actros - bas tako druze mora da trosi sam malo teze auto radi na leru
 
evo i ja malo da se javim juce sam kupijo drgi mjemjenjac 5b prenos 17/64 to se sprema za 1.6 motor uz to sam kupijo jos komplet istalaciju i kompiuter paljenja i novu sofer sajbu jer moja je sva isparana
 
evo da se malo javim i ja ovi dana nista narocito nije radjeno na autu malo sam dostelovano paljenje i karb pregledano malo auto spremam ga za put iz italije za bosnu za koji dan vracam ga kuci nakon 4 mjeseca haranja po itali napravljeni preko 5 hiljada kilometara


ovako sve krivine predvidjam u nepred :D
 
evo i ja da se ja vim malo radilo se ovi dana malo izvadjen motor 1.1 povijo motorni prostor svag i objacao flafovima gdje treba i ne stavijo sam var nema vise pucanja postavijo sam novi motor 1.6 i novio mjenjac polusovine nove madzentene nove pumpa za gorivo elektricna set lamele nov i sve sto ide uz kao i nosaci motora sva 3 nova ise sami zaboravijo sta sam sve zamijeno

















danas je upaljen motor sutra nastavljam sa sklapanjem ostaka delova i onda auto ide kod lakira na veci rad
 
Član
Konacno prava motorizacija, respect! Samo napred, ima da leti kad ga sastavis...;) Jel ritmov motor?
 
motor je postavljen i malo dostelovan stavijo sam carburator sad malo veci weber 34/34 a motor je iz fiat tipa al je odradjen kod jednog mog druga trkaca sve je uradjeno na vrhunski nacin klipovi lezajevi centriranje radilice itkd..... a sto se tice karoserije i naljepki auto bi trebalo ovi dana ici na farbanje i prosirivanje ribova i u bijelu perlu al blagu perlu
 
yugo ne da ide sad sa ovim motorom nego leti jos kad mu razbusim 34/34 na 36 ima da leti vise nego zadovoljan sam kako ide

motor je vec odradjen preso sam vec preko 1200 km ja sam vise nego zadovoljan kako ide moram jos da stavim u sredini lonac ovako mi stano baca vatru na auspuh kad oduzmam gas
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tt-j0InjEXc[/video]
 
evo danas sam uspjeo da nabavim karburator koji sam ceko dugo da dodje kod mene pod haubu radi se o weberu 34/34 dmtr koristijo ga moj drug na fiat 127 sport ima malo kuciste za filter
 
Top