yugo by dado

yugo by dado

@krajina1992- hvala puno a yuga se jos radi i ima puno planova u mojoj glavi tako da ce jos bolje ici

evo danas sam malo radijo na autu

<

zamijeno sam saltkelblu i sve sto ide uz stavljeo sve od yugo inocenti





malo sam i enterier radijo (cistijo)





novi tapet crne boje uz to sam odradijo dubinsko pranje sredala prednjih



uz skidanje tapeta sam zamijeno sve nablove za muziku sto su bili od 10mm sad su 30 i dodano jos jedno pojacalo jer uskoro stize novi woofer
 
Član
koji je motor u yuge? ove felge petokrake su powertech, vidim nemas poklopaca za njih,steta.. dobar yugo ;);)
 
@AnDel- e mnogi mi to kazu za sjedala fina su na slikama a uzivo jos ljepsa.

@OmO - nije jap style to je za sad ono malo da se cuje reda radi i drzi oslobodjen motor sam i ide bolje jest , sad se cuje solidno kako je se cuo sa prvim auspuhom nisam mogo vise da ga vozim cijelo selo se bunilo kad idem kuci ponoci.


@GTI FAN- dada prava je zver druze to je jedini auto koji nista ne vrijedi recimo al ja se u njemu vozim sa velikim velikim zadovoljstvom


@elmir- za sad je 1.1 sa olaksanim klipovima spustanim blokom motora za 1mm i glavom 1mm i zamajas skinut 300 hrama trebo sam vise al ok je, al to je jos malo imam vec drugi motor 1.3 koji se sprema al je uradjen za brdske trke i imace oko 115ks, a za felne da nemam poklopce al cu ih napraviti ja sam sebi na strug samo ga ugvatim malo slobodnog vremena
 
evo danas sam uspjeo da uhvatim 5 min da zavrsim alnaser znaci zamijeno sam stari koji je bijo ISKRA sezo me,a vec 2 put servisiran pa sam kupijo fino od fiata servisiroga (nove cetkice bendiks i sve pregledano podmazano)i postavijo ga,stari je bijo 0.6 Kw a ovaj je sad 0.9 Kw druga prica u paljenju
 
evo radilo se ovi dana opet nesto malo zamijeno sam komplet istalaciju i postavijo novu crne boje sto sam nabavijo sa yugo inocenti , komande za ablander i sve uz znaci stavljeno novo konacno mogu da ablandujem i uz to sam sve pripramijo samo da prikljucim ledove za prekidace prizirne to cu da odradim ponedlejak-utorak





 
evo danas mi stigli distanciali od 20mm 4 komad i uz to sam dobijo sve sarafe
uz to sam napravijo ja sam u firmi na strugu centralne prstenje od aluminiuma da mozem da montiram nove felne


evo i koja fortak auta sad kako izgleda mora sad ici dole koji cm da ljepse izgleda











sad je druga prica po krivinama dosta bolje drzi i stabilni je na cesti preko neformisanog asfalta
 
Član
super je vidjeti da neko i ova auta sredjuje svaka cast i samo naprijed extra si ovo do sada odradio ;);)
 
Top