VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Vw_damir hvala :) ;)

Tibor @ malo sam po VWCC-u supao govore da nije los,pa sam ga uzeo..Kuciste je inox nije farbano :)

Dadao_style @ Pa cijena je hajmo reci solidna 503 KM sa dostavom :) a znam da ce propisat ako ne pazis preko rupa,i stvarno se mora pazit kako se vozi po ovoj nasoj Vukoj**ini od grada :)

ArminM @ pa bile su mi gewinde neizbjezne vec su mi malo amortizeri na zadnjem kraju potonuli tako sam odlucio i to promijenuti kad sve mjenjam :) :123::123:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Poslje jucerasnjeg dolazka gewindi kuci krenuo sam dalje sa radovima,poceo sam felge pripremati za lakiranje i poliranje pa ih usput i probao kako stoje na auticu sa 2.5 ccm distancama :) nazad su se uklopile i ne vire vani dok naprijed vire pa cu morati kupiti 1.5 ccm distance da budu na kraju rubova kao i ove zadnje felge i to ce biti u potpunosti sto zelim na svom autu...Eo par slikica da vidite kako to izgleda :)

1.

Uploaded with ImageShack.us

2.

Uploaded with ImageShack.us

3.

Uploaded with ImageShack.us

4.

Uploaded with ImageShack.us

5.

Uploaded with ImageShack.us

6.

Uploaded with ImageShack.us

Srry zbog slika sto su se okrenule :/ okrenuo sam ih normalno al ih je imageshack opet vratio kako su i uslikane neznam zasto :///
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Hvala puno kolega :) idem lagano do savrsenstva pa kud puklo da puklo ;) ;)
 
Početnik
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

BoosT666 je napisao(la):
Hvala puno kolega :) idem lagano do savrsenstva pa kud puklo da puklo ;) ;)

I ja sam tako krenuo sad za ovo auto,ili savsreno ili nikako.I prvo skupljam dijelove i onda krecem u rad,a i ja evo cekam gewinde radujem im se isto malo dijete slatkisima i igrackama :cool:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Ahahahah j*bes slatkise ti cekas igracke za auto ahahahahahahahahah :) samo lagano nemoj zurit ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Tibore vec skupljamo lovu za KarloVWac :D :cool: ide mini kolona iz Mostara gore :cool:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Haha mozes sanjati o koloni, nikad nije postojala do poslije granice...ovi sa jacim autima pocnu se naganjati i odose...u zadnje 2 godine nikad nismo bili u koloni duze od 50 kilometara :cool:

Moja je konjska snaga na kraj sedla
sa njom zorom podjem, a s nocu dodjem
pa pijem vina crna i bijela
i trazim lijeka svojoj slaboci

O meni svasta govore, lazu
pustite ih, vele, taj u drugu nece
ne smeta meni kad ljudi kazu
ista fabija ko stari konj, tu nema srece

Neka je ista kao on
dani mi idu u ludo
pa nek je ista ko stari konj
dok zivot juri ja cu u njoj lagano

Moja je hauba za konjima vec dugo pusta
pije benzin ko vodu krava
peru je kise i magla gusta
a u njoj moj djeparac spava

:lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Gewinde stigle )

Iduce godine smo ja i ti spora kategorija, za kolonu je potrebno dvoje :D hahahah
 
Top