VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Stvarno ga slazes kao kakav Njemac i ovo postujem jer si presao sa rijeci na djela... i to kakva.

Sta da ti kazem, Rocco je lijep sam od sebe, a sa ovom bojom i felgama si mu dao ono sto mu je falilo tj. otvorenost, upecatljivost. Fakat ce biti pojava na cesti koja se na nasim cestama i u ovakvom stanju rijetko vidja. Taman eto me na proljece do Mostara pa da ga uzivo vidim, a Boga mi da ga i zalijemo, a vjerovatno tada i moju novu Wagen (crvenu takodje':cool:) zujalicu aBd...:icon_smile:

Zivio drug i sretno u nastavku, polako i pametno;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Svaka cast preljepa boja i fele su mu legle ,sretno u nastavku radova... pozzz;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Ekipa hvala vam puno...Nisam se bas ovako nadao da ce vam se svidjeti :) Btw sandro neam se sta ljutit to je ta usporedba sam sto moj ide prema podu necu kozu vozat :) :p

mirsadgolf @da kolega to je ta boja LY3D tornado rot..

vw_damir @ ja sto sam reko uvjek sam napravio,tak i sa autom :) a i nije ga smisla bilo samo vani radit jel je unutra imo par flekica,prije ili kasnije bi te flekice od korozije napravile pizdariju i opet bi sve morao ponovo...A damire svakako da ces doci...btw imam u planu u sarajevo doci isto tam pocetkom prvog mjeseca pa se cujemo :) naravno ako ga uspijem zavrsiti do tada a nadam se da hocu :)

Sale @hvala puno kolega :)


Da vam se kolege ne zahvaljujem jednom po jednom zahvaljujem vam se svima..Odg sam samo na pitanja sto mislim da bih trebao a ako ima jos neko nesto pitati nek pita slobodno odgovorit cu bez problema :) ;)

E sad krecemo dalje sa radovima unutra i vani sutra vec nove slikice ako bog da.. :123: :123: :123:
 
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Inače Roco je dobio već papire da je Blagajac koliko je bio kod mene u komšiluku hahahahaha
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

legla mu boja ko budali samar :D svaka cast, kao iz fabrike ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Sto si skrt sa slikama nemoj raju u neizvjesnosti drzat, mislim lako mi za mene ja dodjem i gledam :lol:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Mrs sandro nisam skrt :) ahahah dobiju sutra slike net mi u banani jbo ga ja :/

Dejane hvala puno :) ;) :123:
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

ja ljepseg na nasim prostorima nisam vidio, svaka cast ;)
 
Član
RE: VW Scirocco mk2 85' (Rocco je lakiran )

Hvalaa kolega.bit ce jos bolji vjeruj ima sitnica na njemu uradit jos mali vagon :)
 
Top