vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...lakiranje zavrseno..str.10

hvala..a roki,napravicu i to kad stignem,bode i mene u oci,al imam sad precih stvari..
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...lakiranje zavrseno..str.10

OK, to me raduje :cool:;) Samo polako, jos neke felge u bijeloj boji i ima da bude S E X :123:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...lakiranje zavrseno..str.10

eh evo mene opet...malo radio,oprao ga pa i opalio koju fotku... konacno nabavio male felgice, sisao sa 15-ki na 13-ke...felge su ATS 6Jx13,al imaju ET nizak pravo, nisam vidio da pise gdje,samo stoji e13..dali je to to ne znam,al su prilicno vani...gume su baloni,al nemam sad logistike za niskoprofilne a ni za registraciju koja je istekla jucer.. stavio sam sportske opruge od golfa mk1,al opet nisam zadovoljan koliko je nizak,lagan je pa nikako da se prizemlji... dobio je i nove presvlake,a naslo se i mjesta u gepeku za jedan woofer mac audio i pojacalo philps...bruku rijeci,a nigdje slike... evo ih, i navalite sa kritikama...u planu je farbanje krova u crno pa da vidim vase misljenje...
2j4ey4k.jpg

vzbwht.jpg


afkjl3.jpg
 

LSD

Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...lakiranje zavrseno..str.10

volio bi ovakog u svom posjedu!
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

hvala....a niko mi ne rece,krov u crno ili cak jednu sahovnicu da napravim?
LSD: da ti ga prodam? :icon_question:
 

LSD

Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Oggy je napisao(la):
hvala....a niko mi ne rece,krov u crno ili cak jednu sahovnicu da napravim?
LSD: da ti ga prodam? :icon_question:

pogledaj moj projekat s cim se ja krpim:lol:
a krov u crno hmmm..pa zamoli koga za PS pa da vidimo onda
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Nebi mu bilo lose krov u crno..imas crne retrovizore i felge tako da mislim da bi se fino to uklopilo...
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ako vec biras izm to dvoje,ja bi krov u crno......aa felgice imaju mal ET,da su sire bilo bi perfect,sve u svemu auto ti je odlicno,samo polako dalje druze
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

nodiash je napisao(la):
Nebi mu bilo lose krov u crno..imas crne retrovizore i felge tako da mislim da bi se fino to uklopilo...

kad sam ofarbao felge u crno i stavio ih,tad mi je i naumpalo da bi mogao i krov...a siber je ionako crn,to mi je vec pola krova crnog :D
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Mnogo dobro Oggy! Po tko zna koji puta vrhunski posao...Ja ne bih krov u crno...
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

enesss je napisao(la):
ako vec biras izm to dvoje,ja bi krov u crno......aa felgice imaju mal ET,da su sire bilo bi perfect,sve u svemu auto ti je odlicno,samo polako dalje druze

hvala,druze..znaci jos jedan glas za crni krov...

roki_actros je napisao(la):
Mnogo dobro Oggy! Po tko zna koji puta vrhunski posao...Ja ne bih krov u crno...

hvala,drug...a krov...mozda nalju da crnu odradim,kad isfuram odlijepim...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ma odlicno fakat, al' ipak josh nije to to jer kao sto i sam kazes mora on josh u pod:cool:

p.s.
Koliko te izaslo presvlacenje sjedista?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top