vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

@damir: hvala,druze..ovaj je bas old school,al ja cu malo drugacije odraditi,nece biti bas clean ko ovaj..
@coA..hvala,ako mi sta zatreba javim ti..mozda desna stopka,ako ima..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
@damir: hvala,druze..ovaj je bas old school,al ja cu malo drugacije odraditi,nece biti bas clean ko ovaj..
@coA..hvala,ako mi sta zatreba javim ti..mozda desna stopka,ako ima..

Tek sam sad vidio da si ubacio u projekte! Nek' ti je sa srecom! A ako sta treba pogledati u Visokom tu sam! Javi! A mislim da jedan poznanik ima nekih dijelova pa cu se raspitati!;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
@damir: hvala,druze..ovaj je bas old school,al ja cu malo drugacije odraditi,nece biti bas clean ko ovaj..
@coA..hvala,ako mi sta zatreba javim ti..mozda desna stopka,ako ima..

Samo se drzi german style-a i bice sve extra;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ev maloprije postavio remus..da ne bude da nista ne radim..slika nemam,bice kad jos sta uradim pa zajedno...pozz svima,ako mi ko nadje desnu stopku nek zove..
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
ev maloprije postavio remus..da ne bude da nista ne radim..slika nemam,bice kad jos sta uradim pa zajedno...pozz svima,ako mi ko nadje desnu stopku nek zove..

samo nek se radi ;)
ja cu u utorak ici do kiseljaka, pa cu ti pogledati, ako sta nadjem javi ti ;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

jarane dobar je projekat nema ih puno,,
je li tvoj ,,ghia,,?[elektricni prozori]itd
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Hodbina je napisao(la):
jarane dobar je projekat nema ih puno,,
je li tvoj ,,ghia,,?[elektricni prozori]itd

jok, cuo sam za fordove Ghia..nema ti kod mene puno struje ;)
- pa radi li iko ista ove godine...ja remus stavio zvuk nije bio bas nesto pa sam izbacio srednji lonac i sad bruji pravo..stavio sam i druge farove i masku, tapacirunge skinuo da se tapaciraju..et ja prvi poceo ove godine, nije vas stid..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
jarane dobar je projekat nema ih puno,,
je li tvoj ,,ghia,,?[elektricni prozori]itd

jok, cuo sam za fordove Ghia..nema ti kod mene puno struje ;)
- pa radi li iko ista ove godine...ja remus stavio zvuk nije bio bas nesto pa sam izbacio srednji lonac i sad bruji pravo..stavio sam i druge farove i masku, tapacirunge skinuo da se tapaciraju..et ja prvi poceo ove godine, nije vas stid..

ima scirocco ,ghia,imao sam ga ja 86,godiste,motor je bio obican,1,8 8v,ali je imao neke felge,i elektricne prozore,,nisam siguran da nije mozda radjen samo za ameriku i kanadu,,prodo sam ga prije deset godina
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

sretno oggy u radovima al evo ja i buraz kupili scirocco 86 god 90 bmp nije cemu al je zvijer samo sto ne poleti nagovaram brata da ga prijavimo na street race eto ja jedva naso sada orginal njegovu karambolku i to je to nis vise a dokle si ti svog sredio daj malo slikica
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Murinho je napisao(la):
sretno oggy u radovima al evo ja i buraz kupili scirocco 86 god 90 bmp nije cemu al je zvijer samo sto ne poleti nagovaram brata da ga prijavimo na street race eto ja jedva naso sada orginal njegovu karambolku i to je to nis vise a dokle si ti svog sredio daj malo slikica

Mah... stao sam s radovima, nit imam vremena ni para..do proljeca.. malo ga spustio, stavioremus, skinuo srednji lonac, alu 15 sa golfa (sad za sad), drugi farovi i stopke, maska sa gti-a, s crtom crvenom :cool: i nasao sam dobre falcare 7.5jx15, valjda ne odu dok ja pare skupim... sljedece ide presvlacenje sjedista, za to sam skupio pare..tapacirunge mislio radit al ne mogu sad, puno mi 200KM, pa cu ih samo ofarbat.. i ja trazim branik prednji al onaj tanki..i zmigavce prednje..i more se vozat ;) pa na ljeto farbanje i dalje...stavi i ti u projekte pa cemo lagano, pomagat cemo se ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

E ev donio ja felne, konto ih kupiti pa da vidim sta vi mislite..meni se svidjaju, ispoliram falc i krakovi u crno..a i ne moze se puno bolje naci za 350KM..
2j5zae8.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top