vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Konacno i ja kupio scirocco...i pravo u projekte.. nije 16V, nego 1.8 8V, 90KS.. Uglavnom, krsina pravi, al dosao je u prave ruke.. slike ce biti uskoro,al stidim se staviti ih :icon_sad: uglavnom, prvo ide mjenjac 5 brzina, remus, poraditi na trapu, da je tehnicki ispravno,a onda lakiranje,felgice.. i kad bude sve ispravno onda se bacam u potragu za kakvim KR-om, 1.8 16V....
 

IGY

Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

super
neka je sa srcom projekat
i obavjestavaj nas sa slikicama;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

bravo oggy kao sto vidim potraga je bila... duga i mukotrpna.... nek je sa srecom i da se navozas... :D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

e ja se bas ponadao da ce bit slike
uganjaj to pa nam stavi,da vidimo masineriju
koje je godiste,ak je 4 brzine,nije bas mlad:icon_question:
al nek si se ti usrecio,pa napokon pazario,a za radove polako;)
jel golf bio prekucavan il:icon_question:
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

odlicno :)
nadam se da ces to srediti sto prije, pa da ga vidimo u pravom izdanju :)

ako krenes stopama kako je golf trebao ici, bit ce PUN POGODAK :)

sretno jos jendom
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

hvala ljudi...al je kupovina bila interesantna..naime,ja sam ovoga scirocca vec gledao jednom,prije dva mjeseca..al ga uzeo drugi momak,malo ga zasprejao i opet prodaja..podje on meni njega faliti,kako je njemu zao ga prodat,dugo ga vozi,zavolio ga, kao daje ga jeftino zato sto mora,a ono skuplje 500KM nego ga je cijenio ovaj momak prije..ja nisam ni pogledao ga, reko imas trulezi ispred zadnje lijeve gume, ne radi ti rucna kocnica, hauba se otvara na bravici iza fara..lik zinuo..uglavnom kupih ga ja za 1550KM..i jedva stigao do benzinske..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

sretno sa novim autom,a ja mislio da samo moje auto ima 4 brzine;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

ma 84 godiste,al mi je takav i trebao, bez onih plastika i spojlera..old school, brate... ;) ma bice to zvijer... samo lagano.. u srijedu pocinjem raditi, do petka bi mu trebao poraditi trap, mjenjac 5 brzina, remus, muzika,gume..i jos neke sitnice.
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

ma lagano, tek cu ga na proljece lakirati cijelog,a do tada ce biti krsh.. i trebaju mi te stopke i farovi,ako gdje vidite javite..a trebace mi i kakve fine felgice, al to do ljeta..ostalo mogu sam..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Ko ceka taj i doceka;), sudeci po tome kako si golfa uradio, nesumnjam u tebe:icon_smile:

Pozz:cool:
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Oggy je napisao(la):
ma lagano, tek cu ga na proljece lakirati cijelog,a do tada ce biti krsh.. i trebaju mi te stopke i farovi,ako gdje vidite javite..a trebace mi i kakve fine felgice, al to do ljeta..ostalo mogu sam..
imam ja 16,mozemo se dogovoriti;)
meni su malo povelike,pa cu naci do proljeca 15
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

vw_damir je napisao(la):
Ko ceka taj i doceka;), sudeci po tome kako si golfa uradio, nesumnjam u tebe:icon_smile:

Pozz:cool:

golfa je bilo lakse..i bilo je i nekakvih para..a sad sam svorc...tako da ozbiljno krecem tek na ljeto..al tu ste i vi da pomognete,ne mislim na pare,neo savjete :icon_smile: a i malo oko nabavke ovih dijelova,nije bas lako..za njega nema ni stopki ni farova kupiti..al moze liga pomoci oko farova..
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

audi sc je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ma lagano, tek cu ga na proljece lakirati cijelog,a do tada ce biti krsh.. i trebaju mi te stopke i farovi,ako gdje vidite javite..a trebace mi i kakve fine felgice, al to do ljeta..ostalo mogu sam..
imam ja 16,mozemo se dogovoriti;)
meni su malo povelike,pa cu naci do proljeca 15

ja rekao felgice,a on meni 16-ke :cool:..imam ja 15-ke i 14-ke, al nisu bas za scirocca..a trazicu kakve 14-ke, al da su bar 8jx14...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top