VW Rallye

VW Rallye

RE: evo i rallye

saleee je napisao(la):
Uu dobre:cool::cool:,samo oces li ih lakirati posto vidim da si retrovizore lakirao...;)

nisu mi jos stigle,pa cu pogledat idem na crnu,ali posto mu i bijela boja dobro stoji mozda budu isle u bijelu
 
Legend
RE: evo i rallye

odlicno , znaci i to si rijesio bas mi je drago da ce sve super da izgleda
nemoj ih u bijelo , onda bi ti sve previse jednobojno bilo ..... pukni ih u crni sjajni uniton , a porsche cep odradis u fabrickim bojicama

PORSCHE%20WHEELS%2020%20INCH%20BLACK%20RIMS%20POR-125-20-BLK-3W.jpg
 
RE: evo i rallye

sub3r je napisao(la):
predobre felge, svaka cast ;)

i hvala sto si me se sjetio pa poslao kod :cool:

enesss je napisao(la):
odlicno , znaci i to si rijesio bas mi je drago da ce sve super da izgleda
nemoj ih u bijelo , onda bi ti sve previse jednobojno bilo ..... pukni ih u crni sjajni uniton , a porsche cep odradis u fabrickim bojicama

PORSCHE%20WHEELS%2020%20INCH%20BLACK%20RIMS%20POR-125-20-BLK-3W.jpg

s1ck je napisao(la):
prelijepo!
slazem se s enesom, samo crna;)

hej drustvo sta mislite da jednu stranu u bjelo a drugu u crno hehehehe
slazem se svama i ja mislim da ce crna dobro stojat samo visoki sjaj udarit
 
RE: evo i rallye

HALO DRUSTVO DALI JE KO MONTIRO FELUGU 17 9J SIRINU POD DVOJKU
DALI UOPSTE MOZE ICI TA FELUGA :icon_question:
IZGLEDA SAM SE ZEZNO ZA TE FELUGA STO SAM UZEO:icon_cry:
 
Član
RE: evo i rallye

Trebalo bi da moze samo sto uzu gumu i rijesen problem a i rally ima vece rubove nego obicna cvaja...
Evo jedan rally na 17" al 8j sve cetri i gume 195/40...
http://www.flickr.com/photos/vukasinaleksic/7359795178/
 
RE: evo i rallye

saleee je napisao(la):
Trebalo bi da moze samo sto uzu gumu i rijesen problem a i rally ima vece rubove nego obicna cvaja...
Evo jedan rally na 17" al 8j sve cetri i gume 195/40...
http://www.flickr.com/photos/vukasinaleksic/7359795178/

jest jbg ali u mene je 9J jos 2,54 u sirinu i problemm je sa gumom mislio sam montirat 205 a po zakonu skroz druga prica na 9j minimalno sirina 235

33bk361.jpg
 
RE: evo i rallye

po ovome razlika je ogromna
K8MoP.jpg

1r0jl.jpg



a jbg nebi bas da previse german stil udaram neznam da montiram 225 da nije previse siroka
 
Član
RE: evo i rallye

Ima dosta momaka na forumu a i sam imam na 9j 195/45, tirza na 17"10j 205/40 koliko ja znam vozi vec odavno enes je vec par godina na 16"9j 195/45 al opet zavisi sve od gume i starosti a u zadnje vrijeme se najbolje pokazao nankang za razvlacenje...
 
RE: evo i rallye

saleee je napisao(la):
Ima dosta momaka na forumu a i sam imam na 9j 195/45, tirza na 17"10j 205/40 koliko ja znam vozi vec odavno enes je vec par godina na 16"9j 195/45 al opet zavisi sve od gume i starosti a u zadnje vrijeme se najbolje pokazao nankang za razvlacenje...

ma sam neznam vec 8 godina vozim po njemackoj cim malo sunce usja svabe zlaze sti german look te siroke feluge sa uskim gumama nekako mi nikad nije sjedalo sta ja znam ja sam vise za sport znaci kvvalitetno bez rizika da ga u dupe primis ,jbg mislim golfa dizat na preko 300 konja i onda 4x4 je kad startujes puno leze odzada lako gume izderes ,
neznam ako bi montiro 225 dali bi puno lijeto po cesti za te gume mozda je puno lagan
i opet 17 a 225 nema sans uvjeren sam da ce lepe feluge biti na prodaju u skoro vreme mozda za g4 dusu dale
 
Član
RE: evo i rallye

nadjes 215/40 jest da su rijetke ali najbolje za tvoje potrebe..225 bi ti vjerovatno kacile..ja bih montirao 205 umeen je drug na 17 8,5J montirao 205/40 ekstra na 9J ce biti vrh :icon_eek:
a felge su prica za sebe :icon_biggrin:
 
Top