VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
Kad vec spominjete to grijanje dzekova i paljenje da vas onda pitam....
Ja sam svoje spojio na prekidac svjetala i iskljucio zadnju maglenku...sad me zanima da li sam trebao staviti kakav relej????
 
Bilo bi dobro da spojiš relej jer bi rasteretio prekidač svjetala,a ako tako ostaviš grijat će ti se i vremenom pregoreti.....Imao sam i ja problema s tim,ugradio releje i sad sve ;)
 
Član
almir_1983 je napisao(la):
Bilo bi dobro da spojiš relej jer bi rasteretio prekidač svjetala,a ako tako ostaviš grijat će ti se i vremenom pregoreti.....Imao sam i ja problema s tim,ugradio releje i sad sve ;)

Ok hvala drug, najbolje je da ih onda ne koristim dok ne odem do elektricara da mi spoji....
 
Član
nemanja34 je napisao(la):
Malo prije vidjen polo, isao si iz pravca Doboja, ja ti blicam ti nista :lol:
Pravo lijep polo ;)

Nisam to ja druze bio, al et nije prvi put da me pomijesaju sa onim momkom iz TZ sto ima skoro istog Pola....I ja kad sam ga prvi put vidio sjebao sam se....da nisam vidio da ima kuku mislio bih da je moj :lol::lol::lol:
 
Član
fin polo.. kultura...
nego kako se vidi sa tim aftermarket farovima, tj kakva su leća, jel bolje od standarnih staklenih farova, ili je samo sminka?
 
Član
mario05 je napisao(la):
fin polo.. kultura...
nego kako se vidi sa tim aftermarket farovima, tj kakva su leća, jel bolje od standarnih staklenih farova, ili je samo sminka?

Hvala....
Ja sam sa farovima prezadovoljan....Cak i dok nisam bio ubacio xenon bolji su bili od obicnih staklenih, ali je xenon prica za sebe, najkorisnija stvar sto sam ulozio na auto:lol::lol:
 
Član
Posto ste me svi kritikovali za rucicu mjenjaca koju sam postavio..... evo danas doslo nesto novo....
Ja prezadovoljan kako je sjela, sve se fino uklopilo....

99998886.jpg


55238269.jpg


95587877.jpg


15803948.jpg
 
Top