VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
Druze polo je ekstra samo mislim da previse detalja posvecujes ne "toliko" bitnim stvarima,bolje se malo strpi nemoj kupovati te sitne detalje izvali neke pare za gewinde i neke fele sa puno jota i onda ces vidjeti razliku gdje si bacao pare na razne gluposti umjesto da si odma to uradio...Uglavnom preljep polo i sretno u nastavku radova;)
 
Član
Lijepo su ti sjele maglenke,jesi razmisljao mozda da stavis xenone u maglenke lijepo bi izgledalo. :icon_smile:
 
Član
@ArminM Sijalice su H3

@memi Prvo hvala na komentaru i misljenju..... sto se tice felgi vrati par stranica prije pa ces vidjeti da je bilo price, samo sto jos nisam naletio na neke povoljno a da mi se svidjaju.... a za gewindama bolujem jos odavno samo sto one nece na moje auto jos dugo vremena, jer imam jedan dio puta kod kuce koji je katastrofa, i sve dok se on ne rijesi ja ih ne mogu kupiti, jer i ovako svaki put zakacim....

@323 Ma razmisljao sam i o xenonima, mada jos nije nista definitivno, uglavnom idu ili oni ili smd.....:cool:
 
Član
ne bih se slozio sa memi-em, svaki sitni detalj je bitan kao i felge i gewinde, tako da se mora sve raditi :cool:
no, naravno.. ima prioriteta, ali svi znamo da je lakse se zezati oko sitnica nego izvaliti pare za nesto vece, ali i to dodje na red, kad-tad ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
ne bih se slozio sa memi-em, svaki sitni detalj je bitan kao i felge i gewinde, tako da se mora sve raditi :cool:
no, naravno.. ima prioriteta, ali svi znamo da je lakse se zezati oko sitnica nego izvaliti pare za nesto vece, ali i to dodje na red, kad-tad ;)

Ma ja cijenim svakog covjeka koji odrzava svoje vozilo i posvecuje mu paznje, meni se gade osobe koje kupe dobar auto i za godinu-dvije nemas sta pogledat...
Nekad se covjek zadovolji i nekim najsitnijim detaljom al et sjest ce i jotarice aBd jednog dana.:lol:
 
Član
fino fino:cool:

samo pazi, ako stavis one h3 smd led u maglenke, onda nemas vise maglenke u pravom smislu, vec samo sminku... po magli ili nevremenu nista, kao da ne svijetli, jedva se primjeti, tek izbliza skroz... znam, jer su kod mene iste ;)
 
Član
ma dodje sve, nekad si sanjao o tome da imas auto :cool:

ja sam inace picajzla sto se detalja tice, evo upravo prije 5 minuta sam iz garaze, mjenjao prskalice za pranje sofersajbe, nije mi bila ista nijansa crne kao u ostatka auta :D

a polic je odlican, samo tako nastavi.. i promijeni sijalice u maglenkama :cool:
 
Član
Limpi je napisao(la):
fino fino:cool:

samo pazi, ako stavis one h3 smd led u maglenke, onda nemas vise maglenke u pravom smislu, vec samo sminku... po magli ili nevremenu nista, kao da ne svijetli, jedva se primjeti, tek izbliza skroz... znam, jer su kod mene iste ;)

Hvala drug ;)

Eto to za smd nisam znao, mislio sam da je mala razlika al et sad si me zbunio:lol::lol:

sub3r je napisao(la):
ma dodje sve, nekad si sanjao o tome da imas auto :cool:

ja sam inace picajzla sto se detalja tice, evo upravo prije 5 minuta sam iz garaze, mjenjao prskalice za pranje sofersajbe, nije mi bila ista nijansa crne kao u ostatka auta :D

a polic je odlican, samo tako nastavi.. i promijeni sijalice u maglenkama :cool:

Ma ove sijalice definitivno nece ostati.... a ostalo ce doci na red polahko :cool:
 
Član
ja sam u maglenku stavio one imitacije xenona, one sto od njih gore dzekovi:lol::lol::lol:
cekam samo kad ce sta planut, lijepo izgleda definitivno, prave cunerske, samo od njih bi moglo bit belaja
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam u maglenku stavio one imitacije xenona, one sto od njih gore dzekovi:lol::lol::lol:
cekam samo kad ce sta planut, lijepo izgleda definitivno, prave cunerske, samo od njih bi moglo bit belaja

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Xenon je najbolja ali i najskuplja opcija, valjda nece bit belaja:lol:
 
Član
ja danju vazda vozim sa upaljenim pozicijama i maglenkama, tako vazda dok ne popusim kaznu, pa se onda smirim jedno vrijeme i onda opet pocnem, dok malo drotovi zaborave na mene
do sad nisam imao problema sa sijalicama, ali znam da su iste drugu istopile dzekove od sijalica u farovima, auto passat 5, pa sad ne bih se iznenadio da se i meni isto desi, bas cu skinut da vidim jel sve po PS-u, probao sam i ja sa onim smd, jesu sminka, ali se meni nije svidjelo kako izgleda, bar ne po danu
 
Top