VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
ArminM je napisao(la):
da sam znao da trazis el podizace mogao sam ti to ja i jeftinije rijesit ( da ne bude da pricam bezveze clan babn_babn i guster su uzeli od mene el podizace) al gotovo je sad, bitno je da budes zadovoljan kad to sve montiras. Odmah da ti kazem da ti zvucnici nisu nesto, ako ti je iole bolji player poderat ce ih, ako si njih mislio ostaviti,nadam se da nisi, ja sam svoje u dva dana poderao, isti su takvi,stavio sam zamjenske i rahat sam sad:cool::cool:
[/quot

Hej druze pa nema otpada gdje ja nisam svrcao i po piku trazio i na kraju kupim univerzalne, i oni su me dobro sluzili al sto je bolje bolje je..... a ti mi bio pred ocima....:lol::lol: zvucnici ce ostati dok ne nalete bolji...sta ces kad se poderu, pravac mobilmedia i rahat....
Uglavnom sve je namontirano i radi kako treba....ja prezadovoljan :lol::lol:

enesss je napisao(la):
super druze,nista sladje nema od ovih saraf na saraf poslova.... samo instalaciju fino poslozi i rahat si ;)

U pravu si druze, stvarno je milina kad sve godi u saraf......;)
 
Član
Evo malo novih slicica....

32830047.jpg


32273030.jpg


37102848.jpg


48191148.jpg


67642980.jpg


60804304.jpg
 
Početnik
Uh kako je dobar i mocan.Farovi su poredobri,jedino ako si u mogucnosti ili kad budes uzmi neke bolje felge i onda ce da bude top.Svaka cast ;)
 
Član
polo ko bombona:cool::cool:
nemas pojma kako ti na farovima zavidim,,, ali folirat cu se i ja uskoro:icon_smile:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Uh kako je dobar i mocan.Farovi su poredobri,jedino ako si u mogucnosti ili kad budes uzmi neke bolje felge i onda ce da bude top.Svaka cast ;)

Hvala drug, vjeruj da su mi felge prioritet, na slikama jos jadnije izgledaju....
Ne znam da li da idem na 15" ili da ostanem na 14" al naci kakve sire skroz....u dilemi sam :lol::lol:

bad_look je napisao(la):
Lijepo izgleda skroz posebno iz daljine...prava mašina...heheh..pozzzz;)

Hvala drug ;)

ArminM je napisao(la):
polo ko bombona:cool::cool:
nemas pojma kako ti na farovima zavidim,,, ali folirat cu se i ja uskoro:icon_smile:

Jedva cekam da se i ti malo foliras, a vidjet ces kad kupis neces se pokajat ni sekunde, svaka se marka isplati....
Meni su moji bili toliko ohladili kad su maglili da sam ih bio gotov skino, al kad sam povadio one cepove i rijesio se belaja ma ne bih ih dao ni za sta :lol::lol:
 
Član
melvin je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Uh kako je dobar i mocan.Farovi su poredobri,jedino ako si u mogucnosti ili kad budes uzmi neke bolje felge i onda ce da bude top.Svaka cast ;)

Hvala drug, vjeruj da su mi felge prioritet, na slikama jos jadnije izgledaju....
Ne znam da li da idem na 15" ili da ostanem na 14" al naci kakve sire skroz....u dilemi sam :lol::lol:

bad_look je napisao(la):
Lijepo izgleda skroz posebno iz daljine...prava mašina...heheh..pozzzz;)

Hvala drug ;)

ArminM je napisao(la):
polo ko bombona:cool::cool:
nemas pojma kako ti na farovima zavidim,,, ali folirat cu se i ja uskoro:icon_smile:

Jedva cekam da se i ti malo foliras, a vidjet ces kad kupis neces se pokajat ni sekunde, svaka se marka isplati....
Meni su moji bili toliko ohladili kad su maglili da sam ih bio gotov skino, al kad sam povadio one cepove i rijesio se belaja ma ne bih ih dao ni za sta :lol::lol:




ja cu uzet farove sigurno, samo dok skontam semu kako da to odradim, ali moram, to je prioritet, opruge sam nabavio ali ne mogu sada da se bakcem time, vjerovatno tek na proljece cu to da radim. Sto se tice felgi, slobodno predji na 15, ja sam ovdje jednom drugu na pola kao kod tebe stavljao svoje 15-ke, sasvim normalno, ne strsi nista, puno ljepse izgleda, doduse kod mene su fabrika, tj 6j ali mu nije nigdje ni zapinjalo niti bilo sta drugo, bas extra, mozda sam negdje i pohranio sliku. I ja vozim na 15 bez problema, mislim da je trap u velikoj mjeri isti i kod mene i kod tebe, ja nikad nisam imao problema, mijenjao sam set kugli i selena, ali to je zato sto su bile fabricke, ostalo je sve ok. jos je nizak profil gume, osjetim svaki kamencic, ali problema nema:icon_smile:

boss_C200 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
polo ko bombona:cool::cool:
nemas pojma kako ti na farovima zavidim,,, ali folirat cu se i ja uskoro:icon_smile:

druze oni farovi jos tebe cekaju :icon_biggrin: jeftini suuu

buraz ajd javi mi se na PM da mi malo bolje kazes za farove, mozda nesto napravimo:icon_biggrin:
 
Svidja mi se boja, prednji kraj :cool: , nikako nemoj da ti padne na pamet obaranje haube preko farova...pokvario bi mu smeck :icon_biggrin: , zadnji kraj mjenjaj , ovo kao da gledas dva razlicita auta...po meni stop lampe samo klasika sa diodama...felugice malo veće i to je to. Ali sve u svemu, ima dušu ;)
 
Član
dbabic6676 je napisao(la):
Svidja mi se boja, prednji kraj :cool: , nikako nemoj da ti padne na pamet obaranje haube preko farova...pokvario bi mu smeck :icon_biggrin: , zadnji kraj mjenjaj , ovo kao da gledas dva razlicita auta...po meni stop lampe samo klasika sa diodama...felugice malo veće i to je to. Ali sve u svemu, ima dušu ;)

Sto se tice prednjeg kraja nista nisam ni planirao dirati, jedino sto cu uskoro kupiti originalne maglenke u branik.....
A kakve sam led stopke propustio to necu sebi nikada oprostiti, planirao sam jos krovni spojler i zadnji lonac al nista pretjerano, a kako ce to leci ne znam ni ja....
Felge su prioritet samo sto ne znam da li bi smio staviti 15" jer je kod njeg motor slab... mozda je bolja varijanta neke 14" jotarice..... ili ostaviti ove pa pokusati sa distancerima sta popraviti....sta mislite :icon_question:

nermin suljagic je napisao(la):
prelijepo komsija;)

Hvala komsija ;)
 
Legend
Prelijep polo druze , predji kraj si odlicno ukombinirao , sve dodatno bi bilo presreravanje , osim sto si naveo maglenke,korisna stvar a + bi lijepo sjelo ;)
Zadnji kraj ....ja nebih bacao pare na led stopke,ovi stopovi su fini, po meni bolje da poradis na felgama i ovjesu , npr 14 ili 15 ... 8 ili 9J . pa se jos mozes igrati s distancerima,da auto dobije na sirini , jer ipak za ovakva auta je to nesto posebno i sto se "mora" ako se vec radi ....


da ne bi bilo da pametujem evo par primjera ....

http://i746.photobucket.com/albums/xx102/sam_9n/IMG_4671.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/9092/dsc1497vi.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/1803/3625801881e77a534530b.jpg

http://i186.photobucket.com/albums/x34/foley01/Polos/DSC00424.jpg
 
Top