VW Polo 2006 1.4 benzin

VW Polo 2006 1.4 benzin

Član
Danas kroz Travnik prodje identican Polo...pa kontam,da nisu mozda studenti dosli na predavanja...jel moguce?! :icon_biggrin:
 
Član
Ooooo pa cek malo,juce je ispred mene isao ovakav polo prema fisu,bio sam iza a vidio sam da vozi pripadnica ljepseg pola :D,znaci da postoji mogucnost da si to bila ti :icon_question: btw ako je fin ti polac pravo :icon_biggrin: ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
Ooooo pa cek malo,juce je ispred mene isao ovakav polo prema fisu,bio sam iza a vidio sam da vozi pripadnica ljepseg pola :D,znaci da postoji mogucnost da si to bila ti :icon_question: btw ako je fin ti polac pravo :icon_biggrin: ;)

Heheh to sam najvjerovatnije bila jaaa,ako su bile jos dvije osobe muskog pola u auto,eh onda sam ja definitivno :))
 
Limpi je napisao(la):
fin polo, boja mu pravo stoji :cool:

uzivo jos ljepsi, gledam u u retrovizoru danas.., ono na prvu", jos tko ne zna bi rekao; vidi djevojke sto gti-a vozi :icon_smile:

nema veze sto nije GTI,moze opet otresti fabiju (krsh) :lol:
ma polo je super,tako je lijep da ga mozes staviti kao avatara na FB:smajli17:
 
Član
Za suvozaca sam siguran da je neko bio,nazad nezz sad nisam siguran,svirao bi ja al zena bila pored mene,a znas kakve ste vi bilo bi odmah ko ti je ovo,sto sviras,bla,bla,bla :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
fin polo, boja mu pravo stoji :cool:

uzivo jos ljepsi, gledam u u retrovizoru danas.., ono na prvu", jos tko ne zna bi rekao; vidi djevojke sto gti-a vozi :icon_smile:

nema veze sto nije GTI,moze opet otresti fabiju (krsh) :lol:
ma polo je super,tako je lijep da ga mozes staviti kao avatara na FB:smajli17:

Hehe nije dosad bio na avataru na FB-u,ovo mu je prvi put :)))

strujaze je napisao(la):
Za suvozaca sam siguran da je neko bio,nazad nezz sad nisam siguran,svirao bi ja al zena bila pored mene,a znas kakve ste vi bilo bi odmah ko ti je ovo,sto sviras,bla,bla,bla :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ma i ja mislim da si ti isao iza nas, jer nisu ti bila upaljena svjetla i htjela sam te nekako obavijestiti,zato sto ima policije,pa si ih upalio, jesam li upravu?
 
Član
lejla vidio sam te i ja juce, vracao se ja iz bugojna, sreli smo se, nisi me mogla skontat, ja sam bio s kombijem, ali sam ja tebe vidio:cool::cool::cool::cool:
 
Top