VW Polo 2006 1.4 benzin

VW Polo 2006 1.4 benzin

Član
RE: VW Polo 2006 1.4 benzin kupljene orginalne felge

Sarajlic je napisao(la):
prelijep Polo,felgice super sjele :cool:

Hvala :))))

Stilo je napisao(la):
Nebi bilo lose da ofarbas sjenila u mat crnu :icon_biggrin: sve u svemu fino ga pazis ;)

Moram ga paziti hehe... ne znam, razmislit cu, prvo sam htjela, pa sam odustala, eh sad ste me opet bacili u razmisljanje :icon_rolleyes: :)))
 
Član
RE: VW Polo 2006 1.4 benzin kupljene orginalne felge

Fina ti ova vozilica...a za njegovu tezinu taj motoric uopste nije los...sa srecom da te sluzi;):123::icon_smile:
 
Član
RE: VW Polo 2006 1.4 benzin kupljene orginalne felge

Jako ljepa bojaa svasta sam vidjeo al da zensku neko para auto to je neki jado jaci formulu su ti rekli samo dobro ispoliraj ako nije puno ogrebano;)
 
Član
RE: VW Polo 2006 1.4 benzin kupljene orginalne felge

Lexillium je napisao(la):
Fina ti ova vozilica...a za njegovu tezinu taj motoric uopste nije los...sa srecom da te sluzi;):123::icon_smile:

Hvala, doduse i ne treba jaci, necu ici na street race :))

raymo je napisao(la):
Jako ljepa bojaa svasta sam vidjeo al da zensku neko para auto to je neki jado jaci formulu su ti rekli samo dobro ispoliraj ako nije puno ogrebano;)

Hvala, a sta ces tako ti je to... Ko ne zna cijeniti svoje, ne zna ni tudje, a pokusat cu ispolirati, nemam sta izgubiti ;)
 
Član
Eh ev imalo se malo vremena, pa sam skinula oznaku GTI sa maske

2qs5443.jpg


Posto mi je bila upaljena lampica od servo pumpe, nakon toliko dijagnosticara, svi su govorili da nije uredu servo pumpa,medjutim zahvaljujuci Sedinu iz ASA auto, rijesila sam i ovaj problemcic u kojem se ispostavilo da je servo pumpa uredu,neg da je senzor u pitanju, neko je presjekao zice,pa ev kako sad sat izgleda lijepo bez lampice ;)))

nmdiqf.jpg
 
Član
RE: VW Polo 2006 1.4 benzin kupljene orginalne felge

otici ce ti zadnji amorti - puno je to goriva :icon_rolleyes:
Salu na stranu Lijepo je vidjeti damu a da odrzava ljubimca Svaka cast ;)
 
Član
ajde bas mi je drago sto si to rijesila, bode u oci ona prokleta lampica, eto da nisi naisla na pravog majstora mogli su te zavalit za servo pumpu ili tako nesto, uvijek nadju nesto da ne valja majku im
 
Član
RE: VW Polo 2006 1.4 benzin kupljene orginalne felge

niksa je napisao(la):
otici ce ti zadnji amorti - puno je to goriva :icon_rolleyes:
Salu na stranu Lijepo je vidjeti damu a da odrzava ljubimca Svaka cast ;)

Ispravnost je na prvom mjestu, sta cu kad ja volim oko toga se zezati :))
 
Član
Jesil barkala ovu kazaljku od goriva, neš mi čudno ovo, prvi put u životu vidim kazaljku koja nije na rezervi, nego da ti nisu strane zamjenuli
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ajde bas mi je drago sto si to rijesila, bode u oci ona prokleta lampica, eto da nisi naisla na pravog majstora mogli su te zavalit za servo pumpu ili tako nesto, uvijek nadju nesto da ne valja majku im

joj suti, morala bih je prvo naruciti,pa dok ona dodje, jos je i skuplja od obicne servo pumpe, ma ovo je covjek za 10 uradio, prezadovoljna sam :))

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo nek se raducka;) zamolio bi te da mi posaljes broj od senada ako slucajno imas,
pozz;)

Ma mora se pomalo,jos je ostalo par sitnica i to je to...A on se zove Sedin koliko ja znam, nemam memorisan kod sebe broj mobitela, ali ti mogu nabaviti :))


zAaKy je napisao(la):
Jesil barkala ovu kazaljku od goriva, neš mi čudno ovo, prvi put u životu vidim kazaljku koja nije na rezervi, nego da ti nisu strane zamjenuli
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hehe nisam pobrkala, temperatura je niska,jer se ohladio motor,to mozes vidjeti i po obrtajima,jer kad je zagrijan mora biti manje od 10 :)))
 
Član
fin polo, boja mu pravo stoji :cool:

uzivo jos ljepsi, gledam u u retrovizoru danas.., ono na prvu", jos tko ne zna bi rekao; vidi djevojke sto gti-a vozi :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
fin polo, boja mu pravo stoji :cool:

uzivo jos ljepsi, gledam u u retrovizoru danas.., ono na prvu", jos tko ne zna bi rekao; vidi djevojke sto gti-a vozi :icon_smile:

hehe hvalaa.. ima raje koja nemaju pojma sta je zapravo GTI ,pa bi kao da se tackaju samnom :))
 
Top