VW Passat B4 "Rumenko"

VW Passat B4 "Rumenko"

Evo i ja da predstavim Passata..
VW Passat B4 1.9 TDI 1996 g.p "Rumenko" ..Od opreme ABS,servo,Airbag,siber,centralno zakljucavanje..
Auto je porodicno,nikakav tuning nije radjen a vjerovatno nece ni biti..
Solidno ide,nikakav chip nije radjen i sl.

Evo malo slika sa sela pa procjenite ..Izvinjavam se za los kvalitet slika :

























EDIT :
Sa obadvije strane ima naljepnicu "Bikez" a ja ne znam sta to znaci..Trazio sam po netu ali ne nadjoh pravo znacenje..Po opremi se ne razlikuje od ostalih,pa ne vjerujem da je neki paket opreme..Ovako to izgleda :

 
Član
drug mi ima ovakvog passata, samo zeleni
pravo izdrzljivo auto, udoban je poprilicno, ovaj tvoj se cini pravo ocuvan;)
 
Sarajlic je napisao(la):
Lijep pravo pasaner,cini mi se da je pravooo ocuvan.Samo place za nekim ljepsim felgicama. ;)

Ajoj dragi brate samo suti..Bio neki kod ovog majstora sto nam je odrzavao Golfa prethodnog ovakav passat za djelove..Imao fine 15-ke petokrake..Ja nagovaro starog da uzmemo..dao bi za 250 km te feluge..ma ni cuti..celicara majka..Kad bi se mene pitlao islo bi nesto ovako : http://viprims.com/wheelpics/borbet/bigpics/typee.jpg [ Borbet E],ali aBd imacu i ja jednog dana svoj auto .. :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
drug mi ima ovakvog passata, samo zeleni
pravo izdrzljivo auto, udoban je poprilicno, ovaj tvoj se cini pravo ocuvan;)

Ma ocuvan je pravo.. Ima nekih mali parotina po haubi ali se da rjesiti..Moram da uslikam unutrasnjost da vidis sta prostora ima nazad,a prednje sjedalo odmaknuto poprilicno..ko god se vozio nije vjerovao..A sto se izdrzljivosti tice,pre pre pre zadovoljan..U njemu se cesto vozi i vreca cimenta,kante goriva..ma svega mili brate,a nista mu .. Nije da se nesto posebno pazi (ono,prije svakog ulaska cisti cipele ..) al' nije ni da se drlja kako stigne..:D Ma prezadovoljan .. :D
 
Član
Jendo pitanje?

Mozda ce se neki uvrijediti ili naci pronadjeni al' takvi realno i ne trebaju da posjecuju ovakve forume...

Da, u cemu je bit predstavljanja auta na tuning forum, ako na njemu ne msl. definitivno nista raditi..?

Oduvjek sam se to pitao... :icon_confused:
 
Član
pravo lijep passat , zdravo izgleda , neke felgice mu nabacis i ima da gori , dobro to i ide a trosi ko upaljac ;)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Jendo pitanje?

Mozda ce se neki uvrijediti ili naci pronadjeni al' takvi realno i ne trebaju da posjecuju ovakve forume...

Da, u cemu je bit predstavljanja auta na tuning forum, ako na njemu ne msl. definitivno nista raditi..?

Oduvjek sam se to pitao... :icon_confused:

Pa garaza je da covjek postavi slike onoga cega vozi, projekti su za vlasnike auta koji idu raditi izmjene...to je kao da pitas sto covjek parkira auto u garazu ako ne misli nista raditi ;)
 
Blasko je napisao(la):
Stari ne zna sta valja, samo 5-to krake i ko bombona! :icon_smile::icon_smile:

Ma zna on sta je ljepse,nego uvijek imaju prioriteti,a auto jos uvijek nije prioritet :icon_sad:
M A R E X je napisao(la):
Jendo pitanje?

Mozda ce se neki uvrijediti ili naci pronadjeni al' takvi realno i ne trebaju da posjecuju ovakve forume...

Da, u cemu je bit predstavljanja auta na tuning forum, ako na njemu ne msl. definitivno nista raditi..?

Postavio sam auto u garazu,a ne u projekte.Garaza koliko ja znam sluzi da se pokaze sta vozimo a ne da pokazemo kakve smo izmjene radili ;)
Oduvjek sam se to pitao... :icon_confused:

RS6Avant je napisao(la):
pravo lijep passat , zdravo izgleda , neke felgice mu nabacis i ima da gori , dobro to i ide a trosi ko upaljac ;)

Ajooj felgice :icon_mad: Nema od toga nista,ja bi volio neke fine petokrake na njega 16-ke,legle bi mu pravo,ali od toga nema nista:icon_sad:
 
Član
cuj ma kakvi felgice mozda naletis pojeftino na kakve i budu bas na tom passatu...sve u svemu ocuvan i boja mi se svidja...;)
 
ma crvena raketa;),čim ti financije dopuste felgice neke petokrake ili bbs-ice i ja bih mu još zatamnio stakla i ofarbao te crne lajsne i još nešto drug nije ti to Bikez već Biker specijalni model passata,evo ti link;)
http://aebergon.perso.neuf.fr/VW/page_VW_Passat_Biker_96.htm
jedino što je stranica na francuskom pa se posluži se google translate-om
 
Član
ja sam imao ovakvog,malo starija generacija,92-ga godina,nazad isto u autobusu prostora;)
zato mu je kraci gepek nego kod lubenicara
uglavnom,extra,samo ne znam kako ti nije digitalni mjerac kilometara,za tu godinu...ocuvan,udoban,doduse malo kruta plastika pa zna ljeti malo skripuckat,nista strasno al nervira;)
 
soffa : Hvala,ovo za felfice. Ne vjerujem da me razumijes ali pokusacu da ti objasnim.Ovo je auto koje je potrebno za svaki dan,za veranje po ivicnjacima,kojim se dnevno predje minimalno 20-30km,po raznim putevima,tako da nije za sminkanje.Ali,kada bi izletile kakve fine 15-ke petokrake sto da ne ..

Golf Mk1 Diesel : Hvala,nisu financije toliko u pitanju vec ovo gore sto sam sofi napisao.Mnogo ti hvala za ovaj link,dosta sam trazio na netu o ovome.Preveo sam tekst,i imam dosta ovih stvari u odnosu na ostale,krocni nosac crni,siber,ove zatamnjene stopke . . .Hvala na linku mnogo ;)

edoze : Hvala.Auto je stvarno komforno i udobno nema se sta reci.Ni sam ne znam za digitalni mjerac kilometara,jer od '95 su ugradivani.Ne skripi mi plastika,jedino imam problem sa onim na vratima :icon_mad: Mnogo su njezne i izgrebane su.Ali na sve jednoj cetvorci koju sam vidjeo izgrebane su.Sad me zanima bili se to moglo oblijepiti 3D Carbon folijom i da li to ima smisla raditi ?
 
Top