VW Passat B4 "Rumenko"

VW Passat B4 "Rumenko"

Početnik
To za plastike ti je najbolje da ti lakirer uradi :icon_smile:

Fin Pasha....aBd druze jos 2-3 godine pa cemo i mi polozit....pa cemo chunirat' pusti se tatinog auta i tih zavaravanja samog sebe da ces nesto uloziti u njega...isto to pokusavam , ali sta god da ja hocu , njemu il' je ruzno , il' su mu 15-ske prevelike itd.
Sad vozi na 14-kama alu , pa hoce da ih mjenja za 13-ke celicne , kao iskrivice ih , onda crvene GTI linije na branicima su mu ruzne, GTI lip nizak itd. tako da sam ja od toga digao ruke i rekao , kad bude moje auto bude , dotad sjeti , cuti i uci od drugih da moje bude sto bolje kad ga kupim ;)
Kakvo god da kupim bice moje pa cu stavit i go*no na njega , i nece mi smjeti progovorit' tako da strpi se malo .... zivioo i veliki pozz ;)
 
M A R E X je napisao(la):
Jendo pitanje?

Mozda ce se neki uvrijediti ili naci pronadjeni al' takvi realno i ne trebaju da posjecuju ovakve forume...

Da, u cemu je bit predstavljanja auta na tuning forum, ako na njemu ne msl. definitivno nista raditi..?

Oduvjek sam se to pitao... :icon_confused:

mozda neko nema para ko drugi pa ne moze tek tako da izdvoji 500km za felge tek sto je dao oko 5000km za auto...i ja kazem neka se niko ne uvrijedi iako briga me...samo kazem
 
Top