VW greškom otkrio izgled novog Golfa VII

VW greškom otkrio izgled novog Golfa VII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma kakav golf,ono je nekakav koncep koji nece nikada ugledati svjetlost dana,,wv je uvijek bio konzervativan po pitanju dizajna tj.novi model ne razlikuje se pretjerano od prethodnog.dje ce ovo bit sa g6 na space satl
 
Član
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........
 
Član
stallion je napisao(la):
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........

ljubim ti okice xD
 
Član
stallion je napisao(la):
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........

Ovi pomislili da je concept L1 novi golf :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:, ahahaaa
 
GOLF TZ je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ovo je jedano od konceptnih vozila koje vjerovatno neće nikada u proizvodnji biti (a pogotovo da je ovo neki buduci golf ne bih rekao),a što ovi dežurni vw pljuvači kažu jest brate ružno.Tako je bilo nekih slika i za golf 6 koje uopšte nisu ličile na aktuelni model a neevjerujem da su u vw-u naivni da im na ovaj način procuri izgled budućeg modela.

jarane fan sam golfa veliki...vozim ga i uvijek cu ga voziti nadam se....al sto jest jest ovo je ruzno do bola..nekako glupo...sa strane seto siroko pa previse dugo pa sav je dizajn nekakv glup...ima neki svemirski izgled

Jest ružno što jest jest a ovo neće nikad izaći u proizvodnju niti je ovo neki budući golf,bila je nekidan jedna slika,danas ovo,za par dana će se pojaviti neka nova a u suštini kad izađe g7 biće nešto treće,ovakve špekulacije prodaju novine...

ma i ja mislim....gledam pa dje ce reko ono biti golf....i bas ko fol ono greskom napisali tamo....pa jije niko budala greskom izbaciti cijeli klip.....povjerovo bi da je neki treci klip pa u nekom dijelu se vidi kako dizajniraju golfa 7 ili tako nesto...ma ono ce biti mozda golf mk12
:lol::lol::lol::lol: a boze :lol:
 
Početnik
e ovo je oborilo rekord najruznijeg auta....:lol::lol::lol::lol::lol:
Multipla je mala maca u poredjenju s ovim :lol::lol::lol:
 
Član
opet pola raje ne konta, ljudi golf VII je bijelo auto u cosku sto covjek na njemu radi, ne auto u prvom planu na kojem bruse sta vec rade..
 
hahahahaha ajjjjjj komentari iz ove teme ce uci u anale ovog foruma :lol:
i onda se cudimo amerikancima kako ne kontaju banalne stvari :lol:
 
Član
pa et posto sam do sad komentariso o l1:icon_smile::icon_smile::icon_smile:sad cu o golfu......ma isti sestica iako se sad za sad nista nemoze zakljuciti...i otkud oni znaju velicinu...ono mze biti i novi polo...
 
Član
jesu se za*ebaliiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!;):icon_smile: a možda je to sa obzirom učinjeno:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Pa nisam ni rekao da ne kontam, onako sam spomenuo CNC masinu, znam da je ono iza navodno novi Golf, kao sto sam i vidio na slici. I meni su smijesni ovi prosli komentari, mada i da je ovaj L1 il kako vec novi Golf, opet bi ga raja kupovala :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top