VW greškom otkrio izgled novog Golfa VII

VW greškom otkrio izgled novog Golfa VII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ja kontam ono golf ne može biti ali ljudi opalili diskusiju tako da na ono u pozadini nisam ni obraćao pažnju(kontam polo,scirocco):lol: :icon_redface:
 
Član
Kakva tema, treba je sacuvati dobro... Po logici i moci zapazanja me podsjeca na jednu isto ovako mocnu temu, gdje se cura svadja sa ostalima kako se moze ostati trudan i ako se posao odradi 'usmenim putem'... Neki pokusavaju nesto pametno reci, dok drugi jos vise loze tu curu... Ja cu po uzoru na te druge reci, stvarno im ruzan ovaj golf VII, jos mu pokrili zadnje tockove, kako ce bosanci nabaciti samo dvije feluge.... :lol::lol::lol::lol::lol:
Prejaki ste....;)
 
Član
stallion je napisao(la):
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........

duleprof je napisao(la):
stallion je napisao(la):
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........

Ovi pomislili da je concept L1 novi golf :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:, ahahaaa

hahahahahahahahahaha mene su suze oblile dok sam citao hahahahahahahahaah
kad otvorite link ima na slici gornji desni ugao vidi se 7-ca
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
stallion je napisao(la):
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........

duleprof je napisao(la):
stallion je napisao(la):
Ljudi moji ................. ja stvarno ne mogu vjerovati sta vi pisete! :smajli10:

Evo je eko koncept, a u pozadini se vidi sedmica kako se radi na njoj na 4:35 min .........

Ovi pomislili da je concept L1 novi golf :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:, ahahaaa

hahahahahahahahahaha mene su suze oblile dok sam citao hahahahahahahahaah
kad otvorite link ima na slici gornji desni ugao vidi se 7-ca

Stvarno tama za sacuvat` :turbo:
 
Član
antrax je napisao(la):
bravof je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
neki ovdje ljudi izgleda ne znaju sta je golf:D

ti sto neznaju to su sretni ljudi...:icon_biggrin:

Ajd' što se ismija na sve ove komentare predhodne... ali što se na ovu tvoju istinu nasmija... svaka ti čast :)

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha SRETNI LJUDI hahahahahahaha fkt mole se admini spasite ovu temu hahahahahahaha
 
Član
Death_beat je napisao(la):
hahahahaha ajjjjjj komentari iz ove teme ce uci u anale ovog foruma :lol:
i onda se cudimo amerikancima kako ne kontaju banalne stvari :lol:

Bas tako :lol:

Ova tema je kao Lock sigurnija :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top