VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
RE: VW Mk2

samo naprijed care,i meni se ovi branici vise svidjaju,sto rekose vec,duboke ima skoro svaka dvica:cool:
 
Član
RE: VW Mk2

Pa i meni je 100 puta bolji ovakav nego kazem ako su ligini branici i moras i vratiti sta li vec onda uzmi obicne sa krom lajsnama ili duboke na to sam mislio ;)
 
RE: VW Mk2

nemora pola foruma znat da čovjek voza tuđe branike ha ja to je stvar lige i funkija i to oni rjesavaju ovdje tema golf 2 a ne cije je cije sta
 
Legend
RE: VW Mk2

dadao_style je napisao(la):
nemora pola foruma znat da čovjek voza tuđe branike ha ja to je stvar lige i funkija i to oni rjesavaju ovdje tema golf 2 a ne cije je cije sta

Uze mi rijec sa tipki... :lol:

:icon_exclaim:
 
Član
RE: VW Mk2

mali update, kako sam vec neki dan nabavio satice (temp. ulja, voltmetar, digitalni sat) dado mi nadje da zamjenim digitalni sat za pritisak turbine, -1 bar do 1.5 bar :)
ovim putem mu duboko za(h)valjujem :)
Hvala dado :)
ugradnja sutra - prekosutra...
 
RE: VW Mk2

funky je napisao(la):
mali update, kako sam vec neki dan nabavio satice (temp. ulja, voltmetar, digitalni sat) dado mi nadje da zamjenim digitalni sat za pritisak turbine, -1 bar do 1.5 bar :)
ovim putem mu duboko za(h)valjujem :)
Hvala dado :)
ugradnja sutra - prekosutra...

svi za jednog jedan za sve ma drago mi je da je to rjeseno kao da je i meni jer znam da ti je to draga dzidza sretno u montazi vidimo se uskoro
 
Član
RE: VW Mk2

cuj rezo opruge,ccc to ti je beze,kad negdje u krivini sletis....uzmes brate sportske opruge ili ako imas love gewinde i spustaj dizi kako ti je volja..a sve u svemu dobar golfic samo mu stavi duboke karambolke.sretno u daljim radovima
 
Član
RE: VW Mk2

aldintdi je napisao(la):
cuj rezo opruge,ccc to ti je beze,kad negdje u krivini sletis....uzmes brate sportske opruge ili ako imas love gewinde i spustaj dizi kako ti je volja..a sve u svemu dobar golfic samo mu stavi duboke karambolke.sretno u daljim radovima

drug, izvini... gdje si procitao da sam ih rezao ?
opruge su od GTIa...
 
Legend
RE: VW Mk2

funky je napisao(la):
mali update, kako sam vec neki dan nabavio satice (temp. ulja, voltmetar, digitalni sat) dado mi nadje da zamjenim digitalni sat za pritisak turbine, -1 bar do 1.5 bar :)
ovim putem mu duboko za(h)valjujem :)
Hvala dado :)
ugradnja sutra - prekosutra...

zavidim ti, hocu i ja :D
 
Top