VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
RE: VW Mk2

.nOKe je napisao(la):
ovaj golf je najljepsi moguci bio na onom setupu kako je alen to bio odradio, americki branici sa chrome cizama, 2 fara sa chrome znakom, cak su mu i one centre cucale nenormalno..

jos nazad da su bile crno/crvene ili cak obicne stope, mislim da bi bilo to to (jer su i naprijed zmigavci bili zuti..)

da je moj, ja bih mu jos zaganjao negdje od onih meksickih golfova kockaste farove (male) i zadrzao masku za znakom, to bi bilo po meni idealno..

sad je tvoj, ti mozes da radis sa njim sta hoces.. samo nadam se da na ovog nece ici plave diode,chunerski volani i tako te neke stvari.. mislim da ni maska bez znaka nije to to, ali Boze moj , svak ima svoj ukus..

svakako da si kupio dobar auto.. i nek te dobro sluzi..

plave diode :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
RE: VW Mk2

.nOKe je napisao(la):
ovaj golf je najljepsi moguci bio na onom setupu kako je alen to bio odradio, americki branici sa chrome cizama, 2 fara sa chrome znakom, cak su mu i one centre cucale nenormalno..

jos nazad da su bile crno/crvene ili cak obicne stope, mislim da bi bilo to to (jer su i naprijed zmigavci bili zuti..)

da je moj, ja bih mu jos zaganjao negdje od onih meksickih golfova kockaste farove (male) i zadrzao masku za znakom, to bi bilo po meni idealno..

sad je tvoj, ti mozes da radis sa njim sta hoces.. samo nadam se da na ovog nece ici plave diode,chunerski volani i tako te neke stvari.. mislim da ni maska bez znaka nije to to, ali Boze moj , svak ima svoj ukus..

svakako da si kupio dobar auto.. i nek te dobro sluzi..


Veliki potpis ;) ;)
 
RE: VW Mk2

ja sam bio prosli tjedan osobno sa fankijem u mostaru gledo sam auto auto je ok nema dzidza po njemu extra lakiran stope farovi mask sve na mjestu jos kad legnu bolje felge to je to i da unutrasnjost je isto ok nemora znacit ako je bio extra na centrama i nekom maskom sa znakom da i sada nevalja
 
Član
RE: VW Mk2

dadao_style je napisao(la):
ja sam bio prosli tjedan osobno sa fankijem u mostaru gledo sam auto auto je ok nema dzidza po njemu extra lakiran stope farovi mask sve na mjestu jos kad legnu bolje felge to je to i da unutrasnjost je isto ok nemora znacit ako je bio extra na centrama i nekom maskom sa znakom da i sada nevalja
ma pusti dado price, skonto sam da radim za svoj cejf, cak sam poslo moderatorima da izbrisu garazu... jbo ovo :)
 
Početnik
RE: VW Mk2

ja sam ga preveo sa sebe, radi sad sta hoces hahah :D

jbg, ja se jos uvijek okrenem za njim kad prodje, najljepsi golf u kaknju, sigurno, i najbolji...
sigurno da mu na ovaj setup i ne idu bas petokrake, al zaganjacemo mi tebi gti body kit i duboke branike, ne moze ne valjat ..
a sto se tice teme, ja odavno je nisam updoatevoao, ne znam koji ***** i ti ista stavljas, bolan, imas GFC, i imas PIK, kad ga budes prodavao :D
jebo forum :p
 
Član
RE: VW Mk2

Oggy je napisao(la):
ja sam ga preveo sa sebe, radi sad sta hoces hahah :D

jbg, ja se jos uvijek okrenem za njim kad prodje, najljepsi golf u kaknju, sigurno, i najbolji...
sigurno da mu na ovaj setup i ne idu bas petokrake, al zaganjacemo mi tebi gti body kit i duboke branike, ne moze ne valjat ..
a sto se tice teme, ja odavno je nisam updoatevoao, ne znam koji ***** i ti ista stavljas, bolan, imas GFC, i imas PIK, kad ga budes prodavao :D
jebo forum :p

ni gfc ni pik ni ovo :) a eto vjerovatno petokrake odose, vidio si sta cu najvjerovatnije uzeti, uspio sam ga malo prije*at :D
 
BHT Ovisnik
RE: VW Mk2

meni se golfo sviđa:cool:
centra turbo mu extra cuce na svakom s plitkim branicima,samo mi je to zelja da stavim na jettu,al si je necu ispuniti:D
 
Legend
RE: VW Mk2

funky je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ja sam bio prosli tjedan osobno sa fankijem u mostaru gledo sam auto auto je ok nema dzidza po njemu extra lakiran stope farovi mask sve na mjestu jos kad legnu bolje felge to je to i da unutrasnjost je isto ok nemora znacit ako je bio extra na centrama i nekom maskom sa znakom da i sada nevalja
ma pusti dado price, skonto sam da radim za svoj cejf, cak sam poslo moderatorima da izbrisu garazu... jbo ovo :)

ti ako nisi spreman za negativnu kritiku, onda forum nije za tebe..
ja nisam rekao da auto ne valja, nemojte biti negativno, rekao sam svoje misljenje za sto forum i sluzi..
slozili smo se oko jednog, da autu trebaju neke cultne felge, kakav god ti styling furao, ili GTI ili ovaj oldschool stil koji je oggy apsolvirao (zbog toga sam mislio da ces nastaviti.. jer onda ne vidim svrhu prodavanja tvog golfa, kad si ga bio odradio u tom fazonu..)

edoze je napisao(la):
najlakse se pravit pametan
ovaj post ti je pravo konstruktivan, sve si nam rekao..
tek sada vidim odakle tebi 8k postova..:icon_mad:
 
Član
RE: VW Mk2

Bola libo te... bez sekirancije... voziš i zdrao... nisi jedini koji ne radi update u garaži... ha ja :)

Eo felgi za tebe... čini mi se da su u dobrom stanju... a za cijenu ti nebih znao reći... neam pojma koliko se kreću te vaše felge :p a u odnosu na ovakve što Noke prodaje, čini mi se da su ove džaba... ;)

http://www.bhtuning.com/p-centra-turbo-6jx14-et27-4x100-t-43745.html

u pamet i zovi nekad kad prolazio ovuda da pijemo kafu.
 
Član
RE: VW Mk2

stigla nova obuca...
13092010670.jpg


Prijatno
 
Član
RE: VW Mk2

.nOKe je napisao(la):
edoze je napisao(la):
najlakse se pravit pametan
ovaj post ti je pravo konstruktivan, sve si nam rekao..
tek sada vidim odakle tebi 8k postova..:icon_mad:

zaboli tebe cosak odakle meni 8k postova;)

napisao sam 2 kilometra dug post,al mi se ne da raspravljat o glupostima,pa sam ostavio ovu jednu recenicu


:icon_exclaim:
funky,extra autek,bbsice ce da legnu bas ono;)
 
Top