VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Početnik
RE: VW Mk2

sve fino, bbs ce da legnu, da je i kod mene ostao, isto bi uradio...

nego, skini nalje GFC sa njega, posto nisi clan kluba...
u potpisu: GFC team
 
RE: VW Mk2

Predobar je golf, uvijek je bio dobrog izgleda, ne sumjam da nece i sad ako je promijenio vlasnika;)

Dobre si felge uzeo, cekam da vidim kako mu stoje :cool:

Sretno u daljim radovima:icon_biggrin:
 
Legend
RE: VW Mk2

edoze je napisao(la):
zaboli tebe cosak odakle meni 8k postova;)

napisao sam 2 kilometra dug post,al mi se ne da raspravljat o glupostima,pa sam ostavio ovu jednu recenicu


:icon_exclaim:
funky,extra autek,bbsice ce da legnu bas ono;)

pa iskretno i ne zamaram se pretjerano sa tim.. vjerovatno je offtopic, mislim sigurno.. i na ovo bravo majstore..

2funky, fine fele, samo okreni ove poklopce, vidim da ni na ovim nisu fino postavljeni :)

i obavezno, full polish :)
 
Član
RE: VW Mk2

19092010689.jpg

:icon_smile:
 
Legend
RE: VW Mk2

Auto je u svakom slucaju top... nije bitno ciji je bio, sad je kupljen i to je to...
nek je sretno mali... ;)

mk2GT je napisao(la):
Samo ne stavljaj duboke karambolke, ovako je bas old school :cool:
Bojim se da nece imati izbora, jer karambolke (americke) nisu isle sa autom u prodaju, auto je prodato sa obicnim karambolkama jer su ove moje vlasnistvo i nisu na prodaju, samo sto se njemu zurilo pa Oggy nije stigao da ih skine i dogovor je da prvom prilikom se vrate... :cool:
jedino ako bude htjeo zadrzati obicne (njemacke) i tako ce dosta dobro izgledati...
p.s.
Nije zurba, kad ti bude usput... ;)
 
Član
RE: VW Mk2

evo da malo osvjezim, nisam odavno :)
do sad uradjeno:
bed luk naprijed, zatvoreno mjesto za tablicu nazad, farovi i maska od jette, full zatamljen, felge su 5 kraka, opruge odrezane, dejlajn trakice ispod farova..
slijede slike uradjenog :)
22012011798.jpg


22012011802.jpg

sad malo ozbiljno :lol:
trenutno zimski setup, rmice stoje u garazi, cekaju obloge svoje, tj. gume koje sam vec nasao, samo trebam otici po njih :)
brzo cu ih farbati u neku sivu boju, ako ko ima kakve sifre boja da valjaju rado cu ih uzeti u razmatranje :)
(DallyGTI mi je dao dobru, ali je niko ne moze napraviti ovdje :( )
apdejta nema puno: elektricni podizaci, elektricni siber (ceka na ugradnju), centralna + alarm spojeno, i standardne potrosne stvari, kugle, krajnice , lezajevi i to :)

za karambolke sve ovisi od ovog gospona iznad mene, ako uspijemo meni naci jos jedan komplet americkih rado cu ga staviti, posto su ove ligine i trebaju biti namontirane na njegovog TDI.jca :)
ako ne nadjemo onda ili duboke sa fulom, znaci gti rubovi, pragovi
ili obicne bez ista hehe :)
toliko, pozdrav..
 
Top