VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

svaka ti cast majstore!! predobro sve radis.


ako ti se nekad bude dalo, ili moderatorima, da sve update lijepo izdvojis, tj sve sto si radio na autu, i stavis u novu temu u projektima. previse je ovdje strana u garazi.. ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

premocno,znao sam da ce biti mocno,ali da ce ovako dobro da legne nisam mogao ni zamisliti,stvarno premocno,mogu mislit kako ce biti extra kad se postavi na auto,i kad upalis te svoje bi xenone,,,pozuri s time,ne drzi nas dugo u neizvjesnosti;);)
 
Početnik
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

enese svaka ti cast i svaka ti dala...samo rijeci hvale i veliki respect za tebe...pozz
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

Moze cijna sociva + henona msl. jeli to ide tuto kompleto ?

ps. ovaj paket je bio u Karolovcu na jednom standu prodavali su se... :)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

bolje nego sto sam ocekivao
svaka cast enese po ko zna koji put
samo kad budes postavljao nadam se da ce i maska biti crna!
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

hvala puno narode,i dajte koju kritiku :D

a neka teme ovdje,mogao sam odmah u projekte,od kako je foruma tu je ;)

sto se tice stakla,ne mislim stavljati clear,ovakav look mi se svidja,da mi je do toga ,lakse je bilo kupit gotove ali imao sam volje za ovakav smjer ;)
u cilju mi je bilo da far bude sto mracniji i da se sto manje oko sociva vidi,.....a kad se svjetla upale,da ne bljesti na sve strane nego samo oko sociva ;)

@marex , 300KM sve komplet dodje druze sto se tice bixenon-a
@s1ck : hoce izmedju farova druze,a donja uska lajsnica ide u bijelo,pogledaj par str unazad,ima photoshop uradak

a i ja vise ludim,nikad da mi ta maska iz gradiske stigne.sutra cu nazvati tamo da vidim ima li sta od toga,ako ne idem na otpad po obicnu "za prvu pomoc"da mogu ovo sve namontirati ;)
 
Početnik
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

izgleda predobro...samo sam ja malo skeptican oko ovih sociva na obicna stakla, a ne clear...da ne bude kakvih nepozeljnih prelamanja svjetlosti...
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

Stvarno je extra, ako bude problem sa prelamanjem stavice clear i opet ce biti vrh;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

Stvarno sve pohvale, to sto si zatamnio prstenove je puno bolje, samo sam i ja malo skeptican kao oggy kako ce ti prstenovi svijetliti i da ne bude nekog prelamanja, jer ova stakla imaju uticaja nekog na optiku...

U svakom slucaju unikat nema sta zaista respekt =)
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

Oggy je napisao(la):
izgleda predobro...samo sam ja malo skeptican oko ovih sociva na obicna stakla, a ne clear...da ne bude kakvih nepozeljnih prelamanja svjetlosti...

znam druze,isto sam mislio,i nebih ni radio da nisam dobro provjerio,nece biti sa tim problema
uslikam crtu na zidu kad se postavi ;)
 
Početnik
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

odlicno onda, tek ce da bude unikat ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

kad moji farovi na kecu odrastu bice kao tvoji;););)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

enesss je napisao(la):
hvala puno narode,i dajte koju kritiku :D

Bolan druze sta kritika imam da te popljuVam, kani se tog chobanskog stila, to sto stavljas vento farove i lece, nece ti auto biti brzi niti ce postati vento preko noci, a te tvoje geFuFne i cudesa sta radis valjak od njega, samo ces da zapanjies i sekiras s i pored toga mnogo je ruzan, kao da je sa otpada skoljka sa puknutim spiralama pa zalegao...dalje, te tvoje felNe su ruglo svijeta, ko biva polirao si ih, pa ti se chiklo qrcu pa si uzeo jupola i zakeljao srce te ruzne felne...sad isto koda je neko prokuhao vodu u inox shepri, pa dno bijelo ostalo poLJirano...ta cjevcuga nazad, ima da pokupi solunar tolik ovode da ti se ribe nakote u tom strasnom dizelasul pa da prdi ujutro riblje filete...i sta si keljao sa tim vojnickim stofom, sad ti ko lud pa ti military style jel, bola ljudi vise s tim ni tenkove ne pokrivaju, bljak....i ta ce ti ti farovi, jesi li ih to pokusao rastaviti u pecnici pored curinog bureka, pa ti zagorili ???

Sve u svemu bljak fuj auto, nije ni za anti tuning topica, tamo se barem nasmijes, a ovdje mozes samo plakat !!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:



Jel dosta, ili mogu jos malo ? :lol: Ljubi brat :cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

toooo heheh :D sa svim se slazem,samo jedno ne , ...... felge nisam ja radio :D FUJ SU :D :D resTepka bratko :D
 
Top