VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

@ frenkie,...... unazad nekih 20 stranica ima slika,vec sam ih kupio ljetos ....mk4 retrovizori,lijevi veci,desni manji ..... to se montira takodjer kad dodje lakiranje u proljece ;)


druze nisam dugo bio na forumu ,pa mi je promaklo to,inace znam ja da imas ti ukusa,sretno drug ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

Svaka čast druže ,Golfina se ne stidi Wortherseea;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

Auuuu...kako ce izgledati dodje mi da kupim golfa mk3 koji sam uvek mrzeo i ovo da uradim :) Cista desetka!!
 

LSD

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

enese...nevjerujem da se sjecas ali jedne prilike u nekoj diskusiji sam ti rekao da mi je vento look bezveze i da mi se ne svidja na trici....o trenutka kada sam vidio PS uradak tvoje trice promijenio sam misljenje...sada ono ide u tottalno drugom smijeru...


djecko znas sta radis :D
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

Auu :icon_eek:, svaka ti cast :cool:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

enese, sve te zaboravim pitati... planiras li ovu naljepnicu sa sajbe skidati?
 
Administrator
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

bravo enese po 1000-ti put... sad cekamo da to namontiras na auto i da vidimo slike... nisam ni sumnjao u tvoje radove ;) ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

Još montaža samo!:cool:

Samo, ovaj poklopac fara, koliko bi bolje bilo da je providan. Ima li neki noviji model, da i to zamjeniš i onda je FULL!;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

OggyBoy je napisao(la):
Još montaža samo!:cool:

Samo, ovaj poklopac fara, koliko bi bolje bilo da je providan. Ima li neki noviji model, da i to zamjeniš i onda je FULL!;)

i ja mislim da bi bilo bolje da je CLEAR... ima firma u Sarajevu sto to radi :cool::cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

pre pre pre pre pre !!!
DOBRO !
sve pohvale druze, jedva cekam da stavis ovo na auto !!
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

ovo nije da je jebeno,nego je prejebeno
samo naprijed druze ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

koja je dioptrija sociva :icon_question: :D odlicno izgleda, svaka cast :cool: jedino ovo sto za clear, kada bi se moglo to napravit...
 
Top