VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

fele su beton golfers mjera...
ekstra ove izmjene unutra;)
samo nastavi...
 
Član
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

Otvorile ga šesneske baš, detalji u unutrašnjosti odlični, nisam ni sumnjao :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

Super su legle felge :cool: primijeti se da su vece od proslih odma ljepse i izgleda, i ovo srediste u bijeloj boji na felgama se dobro uklopilo uz ostatak auta sad je jos vise clean cak bi mogo i ostavit u bijeloj da i ne farbas u sivo :icon_smile:;)
 
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

Ponovo odlican posao Enes beze ;) Svaka cast..Golf je stvarno prelijep i bez suvisnih detalja :cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

hvala puno drugovi ;)

a za boju felgi....ne znam,nekako mi je ovo pre moderno i ne sjeda , sad nemam vremena da ih skidam ,pripremam i lakiram,tako da cu to preko zime da odradim,.....rubove na masinu do visokog sjaja,a sredinu u neku malo tamniju nijansu sive boje...uz to na proljece cu ici na prednji vento look , tako da mislim da ce sjesti sve jedno uz drugo ;)
 
N

nenad

RE: Golf III enesss...(01 AUG,mali update :) )

Odlicno, kao sto sam i naviko od tebe, bas kako treba, felge su odlicne, a ovaj auspuh mi se tako svidja :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(01 AUG,mali update :) )

Sory sto ovde pitam ali kako se ustvari pravi taj nagib i jeli onda taj unutrasnji dio gume vise strada...
Ako bi mogao malo pojasniti bio bi ti zahvalan ! (ps. moze i na PM da ne zagusujemo garazu) ;););)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(01 AUG,mali update :) )

M A R E X je napisao(la):
Sory sto ovde pitam ali kako se ustvari pravi taj nagib i jeli onda taj unutrasnji dio gume vise strada...
Ako bi mogao malo pojasniti bio bi ti zahvalan ! (ps. moze i na PM da ne zagusujemo garazu) ;););)
hvala ljudi
normalno unutrasnji spur gume ce se malo vise trositi,ali ja nikad ne tovarim auto,...prednja je vuca tako da je to zanemarivo i nista strasno

sve ce ti biti jasno kad bude gotovo,postavicu sliku i vidjeces ....imas pm ukratko ....;)
 
Top