VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(18 mart)

radi lima neznam sta da ti reknem?? kako god dobro izgleda!!!
a jedva cekam da ti golf opet bude blize asphaltu tad se tek vidi svu ljepotu golfa!
samo dalje drug!!! :cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18 mart)

tibore legendo i meni je vis muka visoko voziti hehe , ali ceste su uzas sad poslije snijega , neka bar malo ociste da mi pjesak ne sj*e sve

a sto se tice prednje maske , svidja mi se i jedno i drugo ..... hmm neka jos malo priceka mozda i budem prelakirao


BTW stiglo nesto novo ...... povezivac / ucvrsc prednjih muldi il ti ga Strut bar od FK -a , bice slike kasnije
 
Član
RE: Golf III enesss...(18 mart)

IGY je napisao(la):
blinka ti maska nesto :D

:lol: dobra fora,stavi na avatar sliku :cool:

I da bolje je ovak sa bijelom :cool:

A golf, ma extra kao i uvijek sto kazem i svakim danom sve bolji i bolji ,samo naprijed ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(19.03. Strut bar )

kad god otvorim njemacka vozila.uvijek se nadam,da si ti nesto novo uradio na svom golfu
meni najdrazi projekat na forumu
 
Član
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

Au, brate, kako si ovo slikao, oci me zabolise? :icon_twisted:
 
Administrator
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

ma predobar golfac... nego jesi li planirao mozda staviti krov u crno???
 
Legend
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

joj oggy , brille na glavu i nema problema hehe ;)

@pioneer_09 : necu to druze , na svakom drugom se to vidi , a i preferiram sto vise moguce da je tvornica

@ frenkie : hvala druze ;)
 

187

Član
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

predobar golf... a sto se tice tog spojlera dole neku noc hodam sa rodjakom i pogledam u neku tricu kad onaj spojler sto ti trazis ja stao gledam kontam da ga odradim i to mi ti bas pao na pamet..kontam treba enesu ovakav, kad izadje cuvar e reko j*ebo te otac gdje ces sad... a htjeo sam BGM
 
Top