VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

pa nemam nista protiv obrva i sirokih lajsni i to bi bilo odlicno na neku tamniju boju (crvena, crna i sl)..
al bas na bijelu nekako mi bas ne ide... bijela je najbolja ali clean bez nekih puno 'detalja', opet ti znas kako se tebi svidja...
 
RE: Golf MKIII by enesss.......

AnDel je napisao(la):
pa nemam nista protiv obrva i sirokih lajsni i to bi bilo odlicno na neku tamniju boju (crvena, crna i sl)..
al bas na bijelu nekako mi bas ne ide... bijela je najbolja ali clean bez nekih puno 'detalja', opet ti znas kako se tebi svidja...

dijelimo isto misljenje, ali enes ide na german style, tako da i ovo ima svoju svrhu,
mada meni nekako modernije tj novije izgleda auto kad se ovako neki crni detalji ofarbaju u boju auta;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

jedva cekam da realizujes sve sto si zamislio,vjerujem da ce biti pun pogodak. Puno srece druze;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
pa nemam nista protiv obrva i sirokih lajsni i to bi bilo odlicno na neku tamniju boju (crvena, crna i sl)..
al bas na bijelu nekako mi bas ne ide... bijela je najbolja ali clean bez nekih puno 'detalja', opet ti znas kako se tebi svidja...

dijelimo isto misljenje, ali enes ide na german style, tako da i ovo ima svoju svrhu,
mada meni nekako modernije tj novije izgleda auto kad se ovako neki crni detalji ofarbaju u boju auta;)

Definitivno se neslazem sa vama, kada bi ofarbao sve u boju auto nebi bilo TO TO nipriblizno,kao i promjena boje jer bijelo-crna kombinacija je jedna od JACIH bar po meni,zamisao sa jetta fontom je odlicna,znaci taj rad ! :cool::cool::cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......

kad postavis farove od venta i uradis sve sto si zamislio bice perverzija :)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

eh to me zanimalo...onda ce moc...i bice extraa.... samo radi ...imas podrske ovde koliko hoces... :D ....
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

A meni je premocan i ovako al bit ce jos unikatnoi sa vento lookom :)

Cudi me sto nisi uzeo od venta farove kao sto su ti ovi sad na golfu isti look bas mu dobro stoje ?! :)

Al bit ce dobro i to sa socivom i skoz crni :D Perverzija :)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

Nisi svjestan koliko me ovo privlaci jer stvarno obozavam venta a na tvoju 3ku ce doc ko 1 na 10ku
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

znam druze,ali kad sam vidio tvornicke farove/tamne sa socivom,....pao sam na guzaru hah .... evo na sta mislim ...

http://oi56.tinypic.com/aazmuf.jpg

@davor , hvala drug ;)
 

IGY

Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

enese care pa ti si ziv :)
ej jedva cekam da to odradis bice beton :)

p.s. taman sam ti krenuo ovu fotku staviti
mislimo isto znaci ;)
 
Administrator
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

enese nisam ni sumnjao u tvoje dalje planove... nek je sa srecom pa da to i ostvaris...
i sad je perfektan, ali bit ce jos puno bolji sigurno kad odradis to sto si i zamislio ;);)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

enesss je napisao(la):
znam druze,ali kad sam vidio tvornicke farove/tamne sa socivom,....pao sam na guzaru hah .... evo na sta mislim ...

http://oi56.tinypic.com/aazmuf.jpg

@davor , hvala drug ;)

Sto bi na face booku rekli LIKE :D:cool::cool:

Bit ce super to kad se odradi poslikaj i ugradnju sociva ak budes sam radio ;)

A cime ces zatamnit transparentnim onim sprejom jel :icon_question::icon_smile:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

Jedva čekam da ovo vidim Enese na tom autu..zta ovo jedan veliki Respect..pozzzz
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

igy legendo ziv sam :D bas sam skoro gledao tvoju stranicu,bolesno dobre fotke pravis , trebace mi poneki savjet , uzeo sam dobru digitalku

@ adi : staklo ostaje kakvo jeste druze,samo se unutra sve komplet lakira crnim mat akrilom,a sočivo ce odraditi svoj dio posla
postavljacu kako redom bude islo,no problem ;)

@sahman:hocu druze,planiram ga jedan dan u prirodi poslikati ;)

hvala svima jos jednom drustvo
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

bolestan si lik,definitivno,ono sto si ti napravio od ove trice je cudo jedno. Stvarno svaka cast,divim ti se bogami,rekao sam to puno puta do sada i uvijek cu. Car si,i samo tako nastavi,ides ti daleko s ovim projektom;);););)
 
Top