VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

premocna...stvarno ...nego sad mi naumpade...znam da si govorio da ces stavljat retrovizor od mk4...oce biti ista od toga...ili ostaju ovi :D
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

Lijep Golf komso vidjao sam ga po Bihacu par puta i jako lijepo izgleda :cool:

btw. nisam ga jos vidio sa bijelim felgama :icon_mad:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......

hvala komso , hvala svima,.....;) navrati na kafu kad

@kavaz : planiram prodavati druze,ali kad sve uradim onda cu u kompletu sa xenonima to ...

@ taaky: da druze jos su tu,prelakirani,to sto sam mislio raditi , vidio sam US tricu sa vento front-om .... sa ovim mi se nebi uklopilo , postavicu jednu sliku pa ces vidjeti na sto mislim
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

Ako ce ici vento look onda uzmi opet farove na ovaj fazon kao sto su sad nemoj obicne fabricke ...

Mada ja ne bi diro nista ovako je premocno...
radije stopove neke nove nabacit :)
 
RE: Golf MKIII by enesss.......

Druze exstra si ti to smislio :cool: sretno i da to brzo realizujes ;)

Nema sumnje da nece valjat :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

hm docu docu oko moje nego imas kakve farove za golfa 3 trebaju jednom kolegi?? nes slicno kao u tebe?
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

lakiranje planiras jel?
koju boju mislis radit...
ovaj vento look ce biti pravo osvjezenje,., iako bi razmislio o vracanju obrva na blatobrane nakon izvlacenja ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

predobro enese :D ... ovo se i meni previse svidja.. samo da te jos pitam...kontam da ces zatamnit sjenilo..a staklo fara vjerovatno obicno?? ...onda ce ti lece duplo prelamat svjetlost?? zar ne...i oce ti bit onda manja vidljivost..zbog duplog prelamanja svjetlosti :D
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......

@ andel : pa 99% da ce biti bijela,neka novija uniton,jos se dvoumim pa vidjecemo,a obrve ce nazad ,sve lajsne su debele gti , i kad bi obrve skinuo to bi bilo bas blesavo,a sve da uklanjam....ne svidja mi se

@ taki : hvala druze .... ne , far ostaje kakav jeste osim lakiranja unutrasnjosti u crno
ovi bixenon projektori su namijenjeni da se ubace u rupu gdje vec dodje sijalica,stezanje je sa zadnje strane sjenila....a posto je to ipak sočivo,ne bojim se slabe vidljivosti
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......

kontam ja to postavljanje..clan zedom je to postavljao ..koliko me pamcenje sluzi...ja sam samo pitao zbog duplog prelamanja svjetlosti...al ti najbolje znas.... oce bit ubrzo montiranje toga... _:D
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......

aa da,izvini sad kuzim ,....ne vjerujem da ce to predstavljati problem jer socivo dodje haman pa na staklu,stvarno na knap,da je odmaknuto,onda bi to na sve strane

pa polako cu poceti da kupujem dijelove,i montiranje na proljece abd,.....;)
 
Top