VW Golf mk2

VW Golf mk2

Član
Da i ja predstavim svoju vozilicu :icon_smile: Nije slika nesto, slikan je poslije burne noci :icon_confused: Uskoro bolje slidze :icon_eek:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
i jos koja :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

aha...ok ;) ovako, kupljen je nedavno, 1.3 benzin + plin, '90. godina, posjeduje Madisson opremu, nista specijalno ali je naljepnica uklonjena jer je farban....rodjak ga je poprilicno utegao, licno sklapao dio po dio :icon_smile: Imam mnogo toga u planu, ali budzet manji pa cemo polako...osvjetljenjem sam zadovovljan, ukoliko bi koja crkla pomjenjao bi sve sa bijelim diodama, uraditi cajgere u satu, po mogucnosti naci stopke crno bijele fabricki tonirane, mozDa staviti xenone, ali o tom potom....muzikom sam zadovoljan, prebacio CD player iz proslog golfa, nekad ga zamijeniti radi ugradjivanja woofera....et' toliko mi je palo na pamet sad zasad :icon_smile:
 
Član
Hvala drug! :cool: Kako se bude radilo tako ce se i ovdje lagano postavljati :icon_smile:


p.s. Prelijepa jetta, svaka cast! ;)
 
Član
Fin Golf,isti motor kao u mene,kako ti se ponasa na plinu ???? potrosnja kakva je ??? ;)
 
Član


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us

Zavjesica je update :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Chuza je napisao(la):
Fin Golf,isti motor kao u mene,kako ti se ponasa na plinu ???? potrosnja kakva je ??? ;)


Hvala :icon_smile: Onako, slabije vuce i kubikaza je mala, zato prekidac - benzin i pun gas :cool: Kod rodjaka je za 20KM prelaio po 190KM...ja sam bas neki dan resetovao kilometar sat pa cemo vidjeti ;)
 
Član
Dobar golf, ocuvan je na oci. Ljepse ovo operi nemoj da ti je mrsko :D
Brisanje, sminkanje, mazanje plastike sve da bude full :cool:
Pozzz
 
Član
Hvala drug :icon_smile: to je bilo na brzinu dok je vrijeme smeksalo :icon_biggrin: Kao sto sam rekao prijasnji vlasnik je odradio dosta posla za mene, na meni je da nastavim u dobrom ritmu :icon_smile: Ima planova, ali polako, u skladu sa finansijama :123:
 
Član
Ev' nesto se malo radilo :lol: tacnije mjenjao retrovizore, ogledala su me nervirala, ruzno su izgledala, imalo se slobodnog vremena pa se bacio na posao :icon_smile: Slike ce sve reci :icon_biggrin:




Uploaded with ImageShack.us

Onda se pristupilo skidanju :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us

Zamjenjeno pa fino zasticeno :D


Uploaded with ImageShack.us

Razlika izmedju prijasnjih i sadasnjih :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us

I naravno kraj radova :icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us



p.s. Usput se i znakic zamijenio, dugujem sliku kako izgleda na masci :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


do sledeceg pisanja.... :123:
 
Član
fin golf,samo poslab motor,,i ja sam bio kontao tako sredjivati malo po malo svog kadeta 1.3,,al neisplati se kad nemas ispod haube masinu;);)
 
Član
I to sto kazes :icon_confused: jbg ako ikad dodjem u situaciju da se to radi, radicu...sad za sad malo usminkavanja i slicno :icon_smile:
 
Top