VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

P.S.

Veliko hvala GolFanatiCars i ArminM na nesebicnoj pomoci oko onoga za ventilaciju... drago mi je znat da se ima na koga oslonuti bilo gdje u drzavi nam... svaka cast... :cool:
 
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala na lijepim rijecima prijatelju ;)

Sta da kazem gledam da pomognem svima ako sam u mogucnosti i uvijek cu se ponudit i biti spreman pomoci ;)

Uzivam kad neko radi ono sto i ja volim i gledam da pomognem drugima :cool:

vezano za updajte: lijepo ce bit sve sto si odlucio radit ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

nema na cemu drug,tu smo da se pomazemo,samo zovi,u svako doba dana i noci. Meni licno forum znaci puno vise od stranice na kojoj provodim vrijeme,znam da bi i ti nama pomogao,isto kao i mi tebi,,zato samo naprijed,i ovaj novi update sto pripremas znam da ce biti super,puna podrska s nase strane,pratimo sve tvoje radove sa velikim zadovoljstvom;);)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Jos jedna sitnica, obrvica, najvjerovatnije MADE IN GERMANY, jer se jako fino uklopila na fabricku masku, maalo jos popraviti zazor na lijevom kraju i to je to... :icon_biggrin:

Veliko hvala FUNKY :cool: otisao kupio i poslao mi, hvala jos jednom ;)


 
RE: VW Golf mk2 GTI

Prijatelju cijenim tvoje radove i uvjek sto uradis je super stvar ;)
Svaka cast :cool: odlicno je se uklopila obrva/lajsna :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Ja za obrvicu vise nisam pametan, dobro je i sa bez :icon_smile: Jel planiras nesto sa migavcima ?
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTI

Obrva mu je legla samo tako. A ove bi' mu zmigavce trebao promjeniti. Kristalci bi mu samo tako legli
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala na komentarima... obrva zasad ostaje, promjene mi prijaju a izgleda kao da je i bila tu... ;)

Nego, stigla maska
golf2_grill_fk1.jpg


Zmigavci, clear smoked sa pozicijom...


Strut barovi :cool: (nisam uslikao prednji, al' znaju svi kako izgleda)


Inace je i ovaj (kako pise) predvidjen za naprijed, ali se odlicno uklapa i nazad jer ima podesavanje duzine, a posto mi se "malo" uvijaju solje pri voznji na stazi, dobro ce mi doci... a imam i za sta zakaciti H pojaseve... :D

A, nekidan sam stavio i nove tapacirunge na solje... od "BUCKY-ja"



Jos jedna sitnica... :D :D :D



Noveee... nesto su krace od proslih, trebalo bi da naprave dobar pos'o... :D

Do kuckanja drugari... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top