VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Super :).Felge koje najbolje leže na volkswagenu.Još samo možda da malo ih proširiš mislim da nađeš rubove od 1 ili 1,5" i bit će extra.Što se tiče boje felgi nju bih klasičnu ostavio sivu.(P.S. kako sam se sje..o dok sam na svom kecu nekad radio te felge.)Uglavnom polako zima je i dok ih rastaviš fino i po mogučnosti opjeskariš bit će top
 
Član
Super :).Felge koje najbolje leže na volkswagenu.Još samo možda da malo ih proširiš mislim da nađeš rubove od 1 ili 1,5" i bit će extra.Što se tiče boje felgi nju bih klasičnu ostavio sivu.(P.S. kako sam se sje..o dok sam na svom kecu nekad radio te felge.)Uglavnom polako zima je i dok ih rastaviš fino i po mogučnosti opjeskariš bit će top

Joj druze,kad su dosle,odmah sam vidio da je to to :D,20 pari felga od 5 pa do 9J,svega i svasta je bilo,ali ovo je felga..
Nisam upucen u ove RM :D,imas poruku jednu :D
 
Član
Steta ako nemaš čepove od njih, i po meni imas sprijeda visak detalja i boja, valjalo bi to malo bolje složiti:)
 
Član
odlicne felge maa samoo ih poliraj nikakvo farbanjee..a slazem se sa mijom previse na prednjem dijelu ja bi skinuo zecicaa ili mozda ove naljepnice...
 
Član
Treba to pojednostaviti malo, ima svega tu, neceg se odrekni :D bit će onda s felgama pristojna duja i još bi je trebalo spustiti malo
 
Član
super gti stof samo nemoj prterati, ja bi uradio sedista, tapacire, krov i rucicu menjaca...:D
a felne su vrh za dvojku, sto se tice boje imogle bi da budu i zlatne zbog boje kola ako ne sive-tamno sive
a sto se prednjeg dela tice skini nalepnice, logo u crno ofarbaj, zuta svetla nikako ne stoje, mozda da skines blendu povise svetli a ostavi zeca ne diraj ga (samo ga prefarbaj u silver ;)
 
Poslednja izmena:
Član
super gti stof samo nemoj prterati, ja bi uradio sedista, tapacire, krov i rucicu menjaca...:D
a felne su vrh za dvojku, sto se tice boje imogle bi da budu i zlatne zbog boje kola ako ne sive-tamno sive
a sto se prednjeg dela tice skini nalepnice, logo u crno ofarbaj, zuta svetla nikako ne stoje, mozda da skines blendu povise svetli a ostavi zeca ne diraj ga (samo ga prefarbaj u silver ;)

Mislim da cu svoja prednja sjedista uraditi u ovaj stof,jer ne znam kako cu recarose uraditi,nemam ni nosaca od njih,a nemaju ni plastike sa strana one sto bi meni islo na zivce stalno..
A skinuti cu ovu blendu povis farova za pocetak :D,pa cemo vidjeti :D
 
Član
14112014104.jpg

14112014105.jpg

14112014106.jpg


Nisamo mogao odoliti :D,sada kad stavljao zimske gume i felge,staviti cu BBS da vidim kako ce lezati :D
Trazim jedan logo BBS pa ako neko zna,ili cep jedan ili dva cepa od RJ..sve dobro doslo :D
 
Član
Ide Update,nakon onog prijasnjeg seta Recarosa ide jedan dosta bolji set :D..Prljava su samo,treba ih oprati i malo urediti i biti ce kao nova ;)..Losa mi je kamera pa izbacuje ove nek crne mrlje :D
Ceka se fino vrijeme i vremena da uhvatim onako :D,ugradnja ICa , Recarosa , radnja RMa , i malo sitnica unutra te malo oko zmigavaca imam posla :D

be603ad359d5c8c360f9cf682a8d49d3556467a962aeb232.jpg
af839b2367fcae9ebbe512f4e6052b882d8c474ca595d33c.jpg
 
Top