VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Sad su svi pametni et pun je pik toga al mi neamo para da kupimo bolje takav komentar ostaviti...haya..sad mi levati ne koristimo pik...:)

Ma nije na to mislio momak ja mislim,tesko da ce ispasti na piku a da se ne prodaju za koji sat ako su povoljni a ako budu duze vremena cijena je paprena ;)
Ja sam one svoje bez vodilica prodao za finu cijenu ali mi sad fali zadnja klupa :D ali hajde moze i ovako jedno vrijeme ;)
 
Član
Skrabo, razumijemo se, znam koliko si platio sjedala i same elektricne vodilice kostaju tu sumu u €. a ova djeca sto pisu komentare po bht mogu da sline ;)
 
Član
Skrabo, razumijemo se, znam koliko si platio sjedala i same elektricne vodilice kostaju tu sumu u €. a ova djeca sto pisu komentare po bht mogu da sline ;)
Provjerite neke stvari pa onda pisite.....forumasi sa drobom ispred sebe toplom sobom i laptopom sididte do garaze upalite automobil....aaaa jbg vi nemate auto,pardon nemate ni dozvolu..papa....Skrabo izvini na off-u ako ces prodati sjedista reci cijenu???poz
 
Član
hahhaha nemoj lupat gluposti bezz, kad postignes sa autima sta ja imam javi se, i ne moras se momku javljat za cijenu kad ce odmah bit a jarane previse je to ;)
 
Član
Evoo Skrabo prijatelju samo trljaj i najbrze ces ga naci u Konzumu..
dax0.jpg
 
Član
Haha,nista ekipa samo vi ;)..Necu ja nista komentarisati,a sjedista cu malo vozati u golfu pa cu onda prodavati ;)..

Hvala
@soffa otici cu sada da to uzmem ;)
 
Top