VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Kod ovog Noketa nikad krajaa ! :D Svaka cast drug sve cista 5-ica! Samo napred ! ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ovo osvjetljenje ce osvjeziti dosta unutrasnjost,, po noci naravno:icon_biggrin:
bice sigurno veci uzitak sjesti za volan
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Veceras sam vidio i uzivo kako izgleda sat,i ovo novo osvijetljenje te cukice, extra je ispalo, mogu samo to reci..
moram spomenuti i da su zamjenjene cak i kazaljke na chukicama, znaci samo je pozadina i unutra ostalo isto, sve je novo, kucista, nosaci, stakla, obruci, osvijetljenje.. sve :)

Kao drugo, danas smo uradili dosta posla oko instalacije, jos jednom VELIKO HVALA "elektricaru" sto se potrudio da sve zice pregleda, spojeve, 90% instalacije je uradjeno nanovo uradjeno, zalemljeno, izolovano.. prekosutra cu postavit detaljan izvjestaj sta i kako se radilo..

bit ce tu jos dosta novina.. update uskoro !

:icon_smile::icon_smile:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
Veceras sam vidio i uzivo kako izgleda sat,i ovo novo osvijetljenje te cukice, extra je ispalo, mogu samo to reci..
moram spomenuti i da su zamjenjene cak i kazaljke na chukicama, znaci samo je pozadina i unutra ostalo isto, sve je novo, kucista, nosaci, stakla, obruci, osvijetljenje.. sve :)

Kao drugo, danas smo uradili dosta posla oko instalacije, jos jednom VELIKO HVALA "elektricaru" sto se potrudio da sve zice pregleda, spojeve, 90% instalacije je uradjeno nanovo uradjeno, zalemljeno, izolovano.. prekosutra cu postavit detaljan izvjestaj sta i kako se radilo..

bit ce tu jos dosta novina.. update uskoro !

:icon_smile::icon_smile:

kad prije ispisa hehehehehhehehe ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Dejan 16v je napisao(la):
Super, gdje si nasao satove?

ja sam nekad prije uzeo satice,bio je ovdje oglas na forumu i ja uzmem ,medjutim bili su u pravo losem stanju, nije bilo osvjetljenja, nosaci su bili popucali kao i sama kucista chukica (bila su plasticna)

eh sad gdje je ovaj gore sto radi, glavni majstor :D nasao metalne nosace, kucista, nova stakla i okvire to ti nebih znao reci, obrati se njemu :)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

noke jos malo pa ces preporodit ovu duju,sve je extra sto si uradio i sto imas u planu da odradis sretno u daljem sarafanju ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

elektricar je napisao(la):
odlicno odlicno, jos kad se sve zavrsi bice extra :icon_smile:

jooj..
jedva cekam da ga provozam, ebote sad ce mjesec dana kako nisam sjeo u njega :D
 
Top