VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

svaka cast, i za rore i unutra osvjetljenje, bas je mocno ispalo, svaka cast, fino pogledat kako svasta nesto svijetli:cool::cool::cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

AmmaR84 je napisao(la):
:cool::cool: uzivo jos bolje ;)
al momak da li ti bacaju ove diode iz chukica puno okolo :D sad mozes da pustas pjesmu od Eiffel 65 - Blue :lol:

plavo bijelo crveni svijet :D sajlalalalalal

@ostali : hvala vam na pozitivnim komentarima :cool::cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

po meni,ako si stavio origalni sa gti-a,onda si trebao i ugao ganjati(radi autenticnosti...) ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Sve je extra......nema šta kad čovjek radi kako treba......osvijetljnje ko u mk4...pozzz
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

premocno izgleda keno,.....fakat mu unutrasnje osvjetljenje i kombinacija ne moze bolje,.....a exterijer .,....kao uvijek bolesno dobar,moram sebi do sljedeceg ljeta kako sloziti rs16 uh
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hvala momci, drago mi je da vam se svidja osvjetljenje :)

2ljuboje : pokusao sam, nije mi se nikako lezalo kako treba, pa sam isao na fazon mk5 gti, sa tanjim rorama :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Uf ! Ravne rore ! Sad ce nafta da cadi po karambolci i zadnjoj sajbi :)

nece nece, tamno je auto, a ima stelexa :D

dobro je zufer sredio pumpu ;)

E onda OK ! Al ja ako te gdje vidim da si ucadio, ima da te na sred ulice natjeram da ribas ! :D
Inace, dobro su sjele rore
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

esso_sa je napisao(la):
Uf ! Ravne rore ! Sad ce nafta da cadi po karambolci i zadnjoj sajbi :)

opet SCHULTZ nesto pridikuje Noke pusti njega cadio je i njegov donedavno pa nikom nista :icon_smile: rore su ekstra bravo maca a i prekidaci moram doletit do tebe da probam nesto na audiju
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

alenx je napisao(la):
opet SCHULTZ nesto pridikuje Noke pusti njega cadio je i njegov donedavno pa nikom nista :icon_smile: rore su ekstra bravo maca a i prekidaci moram doletit do tebe da probam nesto na audiju

Oooo cuneru, pita Deen kad ces njega provozat u audiju ? :lol:
 
Top