VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Početnik
RE: vw golf mk2 gtd >project

.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ma remus original sa golfa mk2, komplet od srednjeg lonca, samo zavrnes selnu i to je to..nisam skidao srednji lonac a zvuk bio predobar, bolji mi nego sada na sciroccu da tim istim loncem i bez srednjeg..a mogu ti ja pogledati za taj intercooler, original za tvog golfa, komplet sve sto ti treba, postavis za 20 minuta,samo ako ne bude prodano?

to je onaj lonac od GTIa jel (fabricki) !?

a ajd vidi za taj intercooler, jel moze zamjena za ovaj moj plus doplata ili kako vec, javi koliko je pravo :)

nije taj, nego ovaj sa slike
e9fd4l.jpg

original na njemu cijevi od srednjeg lonca, sve zakacke kako i treba, i ona nazad, sve original tako skinuto sa golfa..al mu ja odsjekao te cijevi i stavio na scirocco, jbg, kad sam prodavao nije niko htio..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >project

ne vjerujem buraz da je ovo dolazilo fabricki na golfu.. jer jedino je gti imao drukciji lonac (onaj sa 2 izduva malo nakoseno) ovo ostalo je sve bilo 1 cijev..

al u svakom slucaju, kad se vidimo pa ces mi detaljnije objasnit sta i kako da to ganjam :D
nije mi bitan izduv vec samo lonac, jer i onak cu zatvarat karambolku da se ne vide ove cijevi od auspuha..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >project

KOMENTARI NA OVOM LINKU

http://www.bhtuning.com/thread-19729-post-330988.html&#pid330988

;);)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >project

eh eo ga jedan sexy clip sa auto puta :)
uuu

http://www.youtube.com/watch?v=p4PCeHk-fBc

ludilo :lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ma joj burazeru ovo tvoje cudo svakog dana u svakom pogledu sve više napreduje :D
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Lijep golf...vidim da si opsijednut tim Wolfsburg editionom pa reko ka vec imas 20 tih znakica na autu sto ne nabavis prednje rubnjake od golfa g60,oni su prosireni kao na origigi wolfsburg editionu?
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzinn16v je napisao(la):
Lijep golf...vidim da si opsijednut tim Wolfsburg editionom pa reko ka vec imas 20 tih znakica na autu sto ne nabavis prednje rubnjake od golfa g60,oni su prosireni kao na origigi wolfsburg editionu?

gdje ce nac to :icon_question:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

admir jahic je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Lijep golf...vidim da si opsijednut tim Wolfsburg editionom pa reko ka vec imas 20 tih znakica na autu sto ne nabavis prednje rubnjake od golfa g60,oni su prosireni kao na origigi wolfsburg editionu?

gdje ce nac to :icon_question:

ja nasao dalibrou neki dan, vidio je .nOKe...more se, more :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Kupis u jelica samo plasticne rubnjake od g60 a svoje blatobrane malo preradi da moze to upasat...vec sam to vidio...pogledaj kako izgleda tvornicki blatobran na g60 kad se skine plastika...isjecen je komad,tako uradis i na svom,stavis rubnjake plasticne od g60 i eto ga wolfsburg edition iz kucne radione..i sto je najbolje ne primjeti se da je radeno...
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

a to ti je Kefir blatobran,nista dok na dodje golf iz svabije ovom ja ne vjerujem ni sekunde,nebi blatobrana upasala tvornica taj u jelica
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

j...ga,ima kod nas dedo voza wolfsburga valjalo bi ga dobro napit i da ga proda ovako nece ni da cuje steta auto je novo... :-(
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzinn16v je napisao(la):
Kupis u jelica samo plasticne rubnjake od g60 a svoje blatobrane malo preradi da moze to upasat...vec sam to vidio...pogledaj kako izgleda tvornicki blatobran na g60 kad se skine plastika...isjecen je komad,tako uradis i na svom,stavis rubnjake plasticne od g60 i eto ga wolfsburg edition iz kucne radione..i sto je najbolje ne primjeti se da je radeno...

nisu samo g60 bili wob, a kod g60 je to moralo biti zbog velicine klijesta, velicine tockova i slicno..

ja to nebih nikad radio, dok ne nadjem u kompletu sa blatobranima, a to kad dodje vrijeme da se i to radi, uradit cemo ga da valja.. trenutno nemam problema sa kacenjem naprijed, a auto je spusteno na mjeru, tako da nema jos potrebe za tim.. al svakako da je dobra stvar..

naci ce to nama oggy, kad bude trebalo :D
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Znam da ima kupit novo ali je cijena do njega ko pola golfa...znam da ih vecina kad razbije blatobran g60 tako radi pa reko da ti javim ako nisi znao... :) jos jednom pohvale na golfu.
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Bas mi je drago da si i to rijesio ;) Ide golf ka vrhunskom stanju :cool:

Definitivno najbolje mu stoje BBS-ice sa ovih zadnjih slika ;)

Sta rec nego auto za neprepoznat, znam s pocetka kad si nabavio prve BBS-ice tad sam se nekad registrovo na forum, i prvi je od auta koji sam zapazio i to je bio razlog da se prijavim na BHT;)

Sve u svemu svaka cast
 
Top