VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd >project

blindery je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
jos samo da mu nazad zatvoris iznad tablice kao na golfu do tebe bas bi ga dobro promjenilo;)

ma ne znam drug, nesto mi to isfurano vise, ne radi mi se to iskreno, gledam da sto manje odstupam od fabrickog izgleda

i sad se kajem sto sam bacao pare na ove kristalne stopke i ove angel eyes farove.. ;)

Po meni farovi i stope su ti nesto najbolje na autu :)
sta ti znas...


:lol::lol::lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >project

ocam' golf ko zvijer.... samo nek cadi TD power a bogami i I :D sala na stranu... fakat je lijep primjerak duje :123:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >project

upravu si za ove stopove
trazi orginal crne G60 ;)

a farove trazi Hella sa lecom :cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >project

Kad je dizel mog'o imat dobar zvuk, mozda u bajkama:D:icon_question: , pogotovo golf II... jbg- realnost.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >project

gaga je napisao(la):
upravu si za ove stopove
trazi orginal crne G60 ;)

a farove trazi Hella sa lecom :cool:

mislis na rallye front ?
vw_damir je napisao(la):
Kad je dizel mog'o imat dobar zvuk, mozda u bajkama:D:icon_question: , pogotovo golf II... jbg- realnost.

jesi kod lige cuo zvuk na njegovom gtdu ?
kod adija na 1.9 tdi 90ks ?

moze moze, i te kako, samo kad ubodes dobar lonac :)

(mislim da se razumijemo, ne trazim ja zvuk k'o u GTIa, dapace i ne svidja mi se, vec onaj ostri zvuk dizela :))
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd >project

ma moze, kod mene je dizlo sa remusom imao predobar zvuk..
a to ti je dotegao glavu motora nakon hiljade, i mislim da si sto se tice motora poslije generalke rahat vise od 40.000..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >project

Oggy je napisao(la):
ma moze, kod mene je dizlo sa remusom imao predobar zvuk..
a to ti je dotegao glavu motora nakon hiljade, i mislim da si sto se tice motora poslije generalke rahat vise od 40.000..
jel to onaj klasicni remus sa 2 izduva ?
pa eto.. i ja nadam da je ovaj motor sad u relativno dobro stanju, spreman za chuning :D:lol:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd >project

ma remus original sa golfa mk2, komplet od srednjeg lonca, samo zavrnes selnu i to je to..nisam skidao srednji lonac a zvuk bio predobar, bolji mi nego sada na sciroccu da tim istim loncem i bez srednjeg..a mogu ti ja pogledati za taj intercooler, original za tvog golfa, komplet sve sto ti treba, postavis za 20 minuta,samo ako ne bude prodano?
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >project

Oggy je napisao(la):
ma remus original sa golfa mk2, komplet od srednjeg lonca, samo zavrnes selnu i to je to..nisam skidao srednji lonac a zvuk bio predobar, bolji mi nego sada na sciroccu da tim istim loncem i bez srednjeg..a mogu ti ja pogledati za taj intercooler, original za tvog golfa, komplet sve sto ti treba, postavis za 20 minuta,samo ako ne bude prodano?

to je onaj lonac od GTIa jel (fabricki) !?

a ajd vidi za taj intercooler, jel moze zamjena za ovaj moj plus doplata ili kako vec, javi koliko je pravo :)
 
Top