VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

ruzno mjesto pravo za to ako vec moras staviti to stavi dole kod menjaca i mislim da ovo ne ide na tvoje auto ali eto
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

noke slazem se i ja sa ostalima, po mene bas beveze i nepotrebno, jbt ganjas neki german i clean, a to apsolutno nema nikakve veze sa tim, ok radis za sebe i za svoju dusu, ali ja to ne bi stavljao, pogotovo ne tu, stavi dole gdje je i Liga stavio
razmisli dobro nemoj da se kajes kasnije
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

.nOKe je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Nemoj me shvatit pogresno ali sta ce ti instrumenti na autu sa 1.6 dizel motorom ??? Sta je na tom motoru optereceno pa se mora pratiti pomocu dodatnih instrumenata ???? Slazem se da su dodatni instrumenti sminka ali ih je malo smijesno i kontradiktorno vidjeti u autu kao sto je G2 dizel i kojem ni priblizno nisu potrebni...

pa nisam ja rekao da je optereceno, ali posto ce se raditi jos na motoru, trebat ce mi ova chukica za pritisak turba, to sam vec rekao, da mogu vidjeti koliko puse turbo i kako se ponasa.. ove druge dvije su sminke radi..

ako se bude mjenjao motor, a oce sigurno, opet ce mi trebati, tako da nisu visak i nepotrebna stvar sigurno..

2 trizex : tabla ostaje !

arminnn je napisao(la):
ovo je extra samo prije ces ti napravit onaj poklopac nego ga naci

neces vjerovati, znam da ga imam al da me ubijes ne znam gdje sam ga ostavio :D



a hoce li ovaj sat raditi i na laderu:icon_question:
 
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Ma samo furaj ono sto ti se svidja...I ja bih stavio dolje kod mjenjaca, ali ako se tebi vise svidja gore, onda stavi...Sretno..Pozdrav...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

2 ostali ; hvala za savjete.. ganjam german style, ali hocu chukice haha

4D56 je napisao(la):
a hoce li ovaj sat raditi i na laderu:icon_question:

trebalo bi da oce, princip je isti kao i na turbu (chukica mehanicki dobija pritisak i mjeri..

roki_actros je napisao(la):
Ma samo furaj ono sto ti se svidja...I ja bih stavio dolje kod mjenjaca, ali ako se tebi vise svidja gore, onda stavi...Sretno..Pozdrav...

ma naravno drug ! ne radim auto drugima nego sebi hehehe :cool::cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

ma extra ce to biti , ali kod mene kolega ima gtd-a , i kod njega su kod mjenjača i izgleda prespremno....;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

jel ono kod lige u golfu na ovaj fazon?
2wqs5mo.jpg
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

U Lige je suprotno od ovoga,dole satici a gore normalno cd player ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Lijep Golfic nOke,kao sto je vecina rekla i ja bi isto ove cukice ubacio dolje(do tebe je):cool:
Cek..zar ova slika sto je gaga postavio nije od Lige,jer znam da je on nekakav premjestaj pravio.
Pozdrav
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Ja se sjecam da je njih postavio gore kao na gaginoj slici,pa je kasnije napravio premjestaj i sad to izgleda ovako
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Dottore je napisao(la):
kad ih prije prebaci dole :lol:

Auuu,dobro je gaga rekao sada mu onako izgleda,ja se izvinjavam ali sam postavio sliku kako je u pocetku izgledalo:icon_biggrin: Sorry:D
Pozz
 
Top