VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

koliko para, jer konto sam i ja cuke stavljat, pa cist informativno...ak ne bude puno da uzmem ;)

i moram sutra provjerit kod Leke jesu dosle one cuke sto sam ih trazio...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

tibor987 je napisao(la):
koliko para, jer konto sam i ja cuke stavljat, pa cist informativno...ak ne bude puno da uzmem ;)

i moram sutra provjerit kod Leke jesu dosle one cuke sto sam ih trazio...

et pogledaj koliko je nova, koliko god bude , ja cu ti ovu dati jeftinije :D nova je i ova hehe
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

ja sam to ovak zamislio :)

IMG_0337.jpg
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

ovo je extra samo prije ces ti napravit onaj poklopac nego ga naci
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Nemoj me shvatit pogresno ali sta ce ti instrumenti na autu sa 1.6 dizel motorom ??? Sta je na tom motoru optereceno pa se mora pratiti pomocu dodatnih instrumenata ???? Slazem se da su dodatni instrumenti sminka ali ih je malo smijesno i kontradiktorno vidjeti u autu kao sto je G2 dizel i kojem ni priblizno nisu potrebni...
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Ne znam Noke, i ja nesto gledam, ne vidim ti bas neku svrhu tih cukica....ok, da su one slag na tortu pa ajde, al' radije bi se fokusirao na nesto drugo, mozda da izbacis tu ruznu mk2 tablu ili nesto (sorry, ali ja organski ne podnosim tablu mk1/mk2, preruzna mi je, kad bi jednog dana i nabavio si mk1 ili mk2, morao bi mijenjati tablu :) )
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

jbg na zalost slazem se sa svim komentarima, a posebno od turbine, ali nisam htio nista da govorim da se nebi uvrijedio... po mom misljenju ovo je promasaj noke :(
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

turbina je napisao(la):
Nemoj me shvatit pogresno ali sta ce ti instrumenti na autu sa 1.6 dizel motorom ??? Sta je na tom motoru optereceno pa se mora pratiti pomocu dodatnih instrumenata ???? Slazem se da su dodatni instrumenti sminka ali ih je malo smijesno i kontradiktorno vidjeti u autu kao sto je G2 dizel i kojem ni priblizno nisu potrebni...

pa nisam ja rekao da je optereceno, ali posto ce se raditi jos na motoru, trebat ce mi ova chukica za pritisak turba, to sam vec rekao, da mogu vidjeti koliko puse turbo i kako se ponasa.. ove druge dvije su sminke radi..

ako se bude mjenjao motor, a oce sigurno, opet ce mi trebati, tako da nisu visak i nepotrebna stvar sigurno..

2 trizex : tabla ostaje !

arminnn je napisao(la):
ovo je extra samo prije ces ti napravit onaj poklopac nego ga naci

neces vjerovati, znam da ga imam al da me ubijes ne znam gdje sam ga ostavio :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

dadao_style je napisao(la):
može li ovo išta pomoć


ovo je super odradjeno ;);)

to je to :)

sasvim slucajno naletih, eo kako to izgleda,kada se napravi u poklopcu playera..


 
Top