VW GOLF MK1 CABRIO

VW GOLF MK1 CABRIO

Član
Nekad sam postavio slike i sada ih nigdje mada vecina zna moje auto evo da postavim opet slike radi nekih drugih ;)
Dakle radi se o golficu mk1 cabrioletu, 1989. godina, 1.6b...

27042008013lg0.jpg


27042008012cg6.jpg


24022008245wn3.jpg


27042008011ur5.jpg


27042008021wi3.jpg


dsc00079fk1.jpg
 
Član
Fin autic, samo mislim da ovi farovi odudaraju jer ti je komplet auto u orginalnom stanju osim stopki al one se slazu uz ostatak auta
 
ovdje ništa ne odudara auto je extra u svakom pogledu samo me zanima jedna stvar kako nisi napravio neke nove fotke ove su stare dobrih godinu dana ako ne i više i da mislim da ovakav primjerak vozila zaslužuje puno ljepše felge
 
Član
Stvarno dobar! E sad me bas interesuje za godiste! Raspravljao sam se sa nekim moronima da se golf kec kabrio proizvodio uporedo sa dvojkom, posto ona nema kabrio izvedbu, ali sam ispadao magarac:icon_mad: Sad imam i dokaz, a interesuje me jel' moguce da se pravio i posle '90, mislim cak do '91:icon_question:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Stvarno dobar! E sad me bas interesuje za godiste! Raspravljao sam se sa nekim moronima da se golf kec kabrio proizvodio uporedo sa dvojkom, posto ona nema kabrio izvedbu, ali sam ispadao magarac:icon_mad: Sad imam i dokaz, a interesuje me jel' moguce da se pravio i posle '90, mislim cak do '91:icon_question:

Sto se tice cabria ima ih i `96 godista, doduse to je za americko trziste (sklapan do prve polovine 96.god.) A stos e tice naseg podrucija tj za evropu pravio se do polovine 92. godine ;)

M A R E X je napisao(la):
Odlican je,ima li jos kavih planova?

Bilo ej planova, bio sam uzeo unutrasnjost kompletnu od 4, sat i tablu sam prodao, sjedista ce ako enodu ici u njega, iamo sam i od golfa 5 isto tablu i sat al me raja odgovorila, nemoj dirati klasiku kad nista nije popucalo pa sam odustao ai bio sam lijen za to , nikako da se nakakniim :)

Za sada ce ostati ovakav ;)

dadao_style je napisao(la):
ovdje ništa ne odudara auto je extra u svakom pogledu samo me zanima jedna stvar kako nisi napravio neke nove fotke ove su stare dobrih godinu dana ako ne i više i da mislim da ovakav primjerak vozila zaslužuje puno ljepše felge

OK Dado sto se tice ljepsih fotki, jedino drugo mjesto ili makar iz drugog ugla, al sta da ga slikam kad je i danas ovakav, nista munisam radio :)
 
OggyBoy je napisao(la):
Stvarno dobar! E sad me bas interesuje za godiste! Raspravljao sam se sa nekim moronima da se golf kec kabrio proizvodio uporedo sa dvojkom, posto ona nema kabrio izvedbu, ali sam ispadao magarac:icon_mad: Sad imam i dokaz, a interesuje me jel' moguce da se pravio i posle '90, mislim cak do '91:icon_question:

Zadnji Golf 1 cabrio je u augustu 93 zavrsen, a napravljeno je 390.000 komada !!
 
Član
Hvala, ljudi, tako nesto sam i kontao, a bio majmun u drustvu:icon_mad: Jeb'o sam im mater pametnu, naplacace se piva i piva kad su pametni:cool:
 
Top