VW GOLF MK1 CABRIO

VW GOLF MK1 CABRIO

Član
arminnn je napisao(la):
ma golf je ko bombona, samo ga ja nikad nisam vidio u sarajevu sigurno se slabo vozas

Hehehe,sto ce mi auto ako ga necu vozati :icon_smile: ne vozam se unazad mozda 4-5 mjeseci, vozam sluzbeno pa...a inace kisa, behar, snijeg, sunce stalno ga vozam ;)
 
Član
Evo kupio sam i ja golfu napokon nesto, radi se o ovim felgama koje sam danas kupio od kolege sa foruma, 2 su gotove a 2 treba jos ispolirati, sta mislite kako ce izgledati na kecu kojji ide jos par cm dole ;)


17835312.jpg


p07041022480001.jpg


I zna li neko koji je ovo tacna model ovih felgi???
 
Član
Mislim da su to u orginalu kad su ronal turbo felge...al to je vjerovatno neka replika.....i ima ih najviše na vw autima za američko tržište..pozzz:cool:
 
Član
ja ih gledao za svog keca da nadjem,kad sam vidio u oglasima da se prodaje,i vidio cijenu reko sad cu se javit covjeku,kad vidim rezervisane,i odma zatim prodate,,mislim da ce stajati samo tako,extra ti je izbor,svaka cast,postavi nam slike kad zavrsis poliranje i izvrsis montazu;););)
 
BHT Ovisnik
uuu bit ce odlicno,a nisu ni mnogo novca,znam da ih je error prodavao zajedno sa centra turbo,malo novca,a tako mnogo:cool:
 
Član
E nek si se vala i ti ponovio,odlican izbor......;)
Zovi na kafu kada ih postavis na vozilicu...........:cool:
 
Top