VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
odicno druze
i jedan i drugi front je predobar,samo naprijed koji god da odlucis .... ne prodaji ni jedan :D

a za felge , trazi manju dimenziju gume da se 17-ka zabode blize obrvi ;)
 
Član
odicno druze
i jedan i drugi front je predobar,samo naprijed koji god da odlucis .... ne prodaji ni jedan :D

a za felge , trazi manju dimenziju gume da se 17-ka zabode blize obrvi ;)
Ma moj enese kad mi je prijatelj javio da je nasao ove farove obradovao sam se kao malo dijete farovi su vrh :D i definitivno cu ostaviti obadva front-a stim da bih prodao ove farove od venta i uzeo fk model farova ,a sto se tice felgi trazicu 195 45 17 jest da je tesko naci taj profil gume i on bi bio idealan a ako nenadjem onda cu ici 205 40 17.
 
Član
farovi su predobri,
a felge su dobre ali po meni su totalno isfurale. ali to je samo moje misljenje
Kako kome ja dosad svako auto koje sam imao jedan set felgi je bio kod mene najvise jednu sezonu i onda sam mijenjao tako da su mi ove jubi bas bas dosadile,mozda bi ih i ostavio i zakucao auto u pod ali to nemogu uraditi jer nebih onda mogao u garazu ulaziti jer mi je garaza na -1 :D
 
Član
Ev danas se ufatilo vremena i naravno odma smo se bacili na restauraciju hella twin farova posto su sjenila od dugog svijetla bila u defektu i nije im bilo spasa moralo se to sanirati.20131013_182442.jpg
Sjenilo sam radio sa spreyem kao lafo namijenjen za sjenila ali niti priblizno nije to to ali hajde nema veze bolje i ovako nego da gledam onu hrdju :D
20131013_182703.jpg
Krstice smo ponovili matom i to na kraju izgleda ovako stim da stakla jos nisu zalijepljena :)
20131013_183027.jpg
 
Član
odlicno ovo izgleda, ja sam donio iz italije jedan chrom sprey i mogu ti rec da extra stvar pravi, isto izgleda kad se osprica kao i ovaj tvoj, bar koliko mogu sa slike da vidim. ja se razocarao kad sam vidio, kontam bacio sam pare, medjutim navece ludnica, jako dobro baca svjetlost, nadam se da ce i tebi isto bit
 
Član
odlicno ovo izgleda, ja sam donio iz italije jedan chrom sprey i mogu ti rec da extra stvar pravi, isto izgleda kad se osprica kao i ovaj tvoj, bar koliko mogu sa slike da vidim. ja se razocarao kad sam vidio, kontam bacio sam pare, medjutim navece ludnica, jako dobro baca svjetlost, nadam se da ce i tebi isto bit
Vidjecemo stace biti kad sve zavrsim i postavim na auto a i ako nebude jebat ga svakako na kratkom svijtlu imam socivo a i na farovima motorice za regulisanje visine snopa pa tako da mi ovo dugo i ne predstavlja neki problem :)
 
Član
Ili kad ti dosadi na dugo stavis neku sijalicu sa SMD i da bude kao daylight a ovamo projektor sa kratkim/dugim svjetlima :) Cisto prijedlog ;)
Jedva cekam da se postave na njega da vidimo kako sve zajedno izgleda ;)
 
Član
Evo mene opet :) ufatio sam konacno malo vremena i postavio hella twin farove masku sam puhnuo sad zasad matom jer planiram golfa kompet farbat ako skupim kakvih para do ljeta pa vidjecemo sad zasad izgleda ovako :D
20131025_175327.jpg 20131025_175344.jpg 20131025_175310.jpg 20131025_175452.jpg
 
Član
I da ev jedna proba kako ce to da izgleda za sljedecu sezonu stim da cu ih komplet polirat ovaj cep ide u sivu boju a ovi dijelovi izmedju krakova u tamno sivu 20131019_141555.jpg
 
Legend
felge ce odlicno leci, a sto se tice farova dosta ljepsi bio sa onim prvim i ovim od venta, ovi su mi nekako bzv znam da su rijetki ali meni nesto ne leze, ali svako ima svoj ukus ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top