VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sad zasad nema nista od distancera,sad u junu farbam haubu u boju auta skidam ovaj carbon i to je to za ovu godinu a preko zime cemo vrsit neke promjene mozda i motor da promjenimo postalo je vise dosadno auto sa samo 160ks :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
Felge su odlicne, hoces li ga sta spustati? :icon_smile:

Naravno :icon_smile: samo to ce biti za sljedecu sezonu jer sad hocu da iskoristim godisnji odmor da se i ja malo provedem a golfers nek ceka do sljedece godine spustanje :lol:

saleee je napisao(la):
Dobri kotači šteta što nisu 17-ske...;)

Mozda sljedecu sezonu budu 17-ske iste ovakve samo bez sarafica :icon_smile: i spustit ga na mjeru i to je to
 
Član
Nakon duzeg vremena skupilo se nekih novaca pa se malo ulozilo u ovu limenku :lol:.Sjedista su vec dotrajala tako da su ona bila prioritet usput kad sam vec poceo da radim sjedista uradio sam i klapne grijanja i imao sam sta i vidjeti nigdje ni komadica spuzve nije bilo zato sam zimi imao samo hladzenje hahah :lol:.I da nakraju sam rijesio misteriju ovih famoznih lajsni na pragovima koje da je gotovo nemoguce naci u dobrom stanju,nego da krenemo lagano sa slikama :icon_smile::icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
I onda na kraju umijesto ovog

Uploaded with ImageShack.us
stavili smo ovo

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ove lajsne na pragovima koje sam trazio i trazio i nisam uspio da nadzem rijesio sam tako sto sam kupio dvije kanalice za kablove skinuo onaj poklopac koji svojim dimenzijama odgovara u milimetar i cak ima zub tako da ga samo uklopite na prag i to je to nema nikakvog lijepljenja i zezanja.Evo o cemu se radi

Uploaded with ImageShack.us
skine se ovaj poklopac i onda ga puhnete matom i nabacite i to je to ;)
 
Legend
ma daj ..... e ovo sa lajsnom budem probao dok golf ode u garazu , nemam rijeci svaka cast za ideju samo kako sjedne na gornji dio praga sto vrata pokrivaju ,... na tom dijelu bude uvucena plastika oko 1,5cm unutra pa da ne moze ulaziti voda pod plasticni prag
do sad sam ih bar 4-5 setova zamijenio i jako jako su lose nadam se da ce ovo potrajati

a abf....., abf ti je ko bombon
 
Član
Ma sve se moze kad se hoce :lol: ev vidis na slici kako je ispalo znaci uklopi se na one zabice na pragu sto dodju mislim nisu zabice nego znas nasta mislim na to se uklopi sto posto,kad budes uzimao izmjeris fino sirinu posto ih ima raznih i dubina i sirina ovih kanalica.Meni je ovo super bolje i ovo neg da nema nista :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top