VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
fino ti to,sam mi nekako ta maska odudara,da si onu drugu verziju;)

kad uspi samo farove prodat,ja na oglas,ono lock:icon_mad:

sto jes to bio musterija za farove heheh a to je sad trenutno stanje lahko je kasnije masku promjenit i ici ce ona sa 3 rebra bez znaka ;)
 
Legend
ooo super , odlicno izgleda !
posto spominjes .... kolega ima novu masku bez znaka.... bacen filler spremna za farbanje ako hoces da ti provjerim cijenu
ovakva
http://www.dingzuan.com.tw/images/DZ-VW-VENTO-9535-b.jpg
 
Član
Bas fina trica,ali ako ostavis ovako ove farove,bolji ce onda biti oni prije ;)
Nikad tuningu nece dosta biti kao sto sam kazez neda djavo mira :cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
ooo super , odlicno izgleda !
posto spominjes .... kolega ima novu masku bez znaka.... bacen filler spremna za farbanje ako hoces da ti provjerim cijenu
ovakva
http://www.dingzuan.com.tw/images/DZ-VW-VENTO-9535-b.jpg

ma nemam sad kesha prioritet mi je sad sjedista uradit a kasnije ganjat masku neg znas li imal posebno kupit staklo na jednom mi puklo staklo

Skrabo je napisao(la):
Bas fina trica,ali ako ostavis ovako ove farove,bolji ce onda biti oni prije ;)
Nikad tuningu nece dosta biti kao sto sam kazez neda djavo mira :cool:

ma jok ni priblizno idem na ovu varijantu

Uploaded with ImageShack.us

Golf 1 TDI je napisao(la):
bio,bio musterija,al jbga,ako nenadem u toku zime,onda cu ija na vento front.sretno dalje s planovima:cool:

ma samo vento front nekako mi je puna kapa onih jajastih farova :lol:eek:d trice ;)
 
Legend
fino je izgledao i sa onim farovima, ali ako uradis kao sto je na ovoj zadnjoj slici bice pun pogodak ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
fino je izgledao i sa onim farovima, ali ako uradis kao sto je na ovoj zadnjoj slici bice pun pogodak ;)

ima vremena legendo samo lagano dok se malo oporavim sa finansijama moram narucit xenon projektore i lagano idemo ka ovom cilju ;)
 
Član
eh nako duze potrage za gewindama i ocajnog dogovaranja sa ljudima da posalju za sarajevo iz nekog razloga nezeli niko da salje postom neznam zasto al haj nebitno, izelte mi jeftino plinski kratki amortizeri sa crvenim oprugama i uzmem i na ljeto idu na auto taman do tad ce se sve zavrsiti i onda lagano :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us

usput ostala mi je jos hauba od trojke u odlicnom stanju pa ako nekome treba nek se javi dogovoricemo se :icon_smile:
 
Član
dobar golf fino izgleda bas:icon_smile:

evo ja prolazio neki dan i zapnemi za oko golf isto 3 kako ga je cova fino sredio..a mozda je i sa BHT al je ko lampa;)

2lmrm6x.jpg


2hmps74.jpg
 
Član
projektori su ugradjeni u farove i ja prezadovoljan,e sad ima i jos jedna finta pored ccfl angel eye ima i opcija devil eye tj kad svijetli angel eyes svijetli i oko sociva u crvenoj boji :cool: no slike se same reci kako je to sve ispalo,postupak ugradnje nisam slikao jer manje vise je poznato kako se to vec radi ev finalni proizvod


Uploaded with ImageShack.us
na ovoj slici nije montirano staklo :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


slijedeci poduhvat jeste napraviti clear glass jer mi je vise pun qurac staklenih farova kad sam ih uzeo bili su idealni ali nakon 3 mjeseca zime nemogu se prepoznati kolko su izresetani od kamencica tako da idem na clear glass home made.I po mom misljenju onda ce farovi jos vise doc do izrazaja usput planiram uraditi jos nesto unutar fara zmigavce i ccfl led strip al otop potom bice slika kad sve bude gotovo :D
 
Član
meni je nesto neobicno mozda sto su projektori svijetli nisu crni i ova okolica...all ipak golf je super..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
meni je nesto neobicno mozda sto su projektori svijetli nisu crni i ova okolica...all ipak golf je super..;)

ofarbani su i projektori u crno samo nije angel eyes al ovo staklo sere stvar i zato cu se sad zadat da uradim sebi od plexiglasa clear glass i onda ce tek da valja

ma drugacije je na slici i uzivo uzivo je 100 puta bolje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top